Dontodent

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   14 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2020. május 11.

Kiszerelés:   14 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az innovatív, könnyedén felhelyezhető és eltávolítható Dontodent fogfehérítő csík láthatóan fehérebb fogakat eredményez már 7 nap elteltével*. Használata rendkívül egyszerű és biztonságos a fogzománc számára. Kényelmesen illeszkedik a fogsorra, a hatóanyagot tartalmazó gél már a csík felhelyezesével a fogakra jut, ezáltal könnyű és higiénikus használatot tesz lehetővé. *Az elszíneződések akár 46%-át hatékonyan eltávolítja 7 napon belül.

• Klinikailag tesztelt fogfehérítő formula
  • Akár két árnyalattal világosabb fogak 7 nap alatt*
  • Biztonságos a fogzománc számára
  • Könnyedén használható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

eternity

2020. március 22.

Nekem nem jött be, amit már megírtam és ki lett törölve a véleményem. Nem éri meg az arat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 22.

lenochka

2020. február 21.

Már egy használat után is látszik az eredmény, nagyon szépen fehéríti a fogakat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.