Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   100m   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: darcy, Módosítva: 2013. április 16.

Kiszerelés:   100m
Kategória:   Fog- és szájápolók

Viaszmentes, ízsemleges fogselyem.

Hossz: 100 m

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Tanja88

2017. április 1.

Jó kis fogselyem. Kellemes mentolos íze van és nem szakad el amikor használom. Szépen tisztít, könnyű használni és nem drága.
Mindent tud amit egy fogselyem kell.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Mindent tud amit egy fogselyem kell.:)

balazsdora

2016. július 23.

A vékonyabb fogselymek közül, mint ez is, nekem százszor inkább az Oral-B. Ez, ahhoz képest, nekem túl "durva". Sajnálom. Mivel teszi amúgy a dolgát, kap három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 23.

nreka

2016. június 6.

Nekem a mentolos változat van meg.
Nagyon kiadós, alapvetően vékonyabb fajta fogselyem. Abszolút ajánlom mindenkinek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Nekem a mentolos változat van meg.

kisenikoke

2014. december 16.

Egy fogselyem, jo aron.
Megerdemelt 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Egy fogselyem, jo aron.
Megerdemelt 5*

nikol134

2014. január 4.

Első fogselymem, nem vagyok az a nagyon fogselymes típus, de gondoltam egy életem kipróbálom, olcsó így nem sokat veszíthetek vele. Hát brutál sokáig elég, mindent kiszed a fogaim közül, én azóta imádom, bár legközelebb lehet mentolosat próbálok ki, de ezt ettől függően nagyon megszerettem! Mind árában, mind minőségében tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.