Dontodent

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kisverus, Módosítva: 2014. január 9.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogköztisztító kefe, különösen alkalmas a fogközök, hidak és fogszabályozót viselők fogainak alapos tisztításához!

fioretta

2021. február 20.

A mikrofinom, rózsaszínű típusát használom (0,4mm-es). A mindennapi fogtisztításhoz fogselymet használok, kb. hetente szoktam ez után nyúlni: fogkrémet téve a fogköztisztító kefékre tisztítom át a közöket. A drót vastagsága megfelelő, elég vékony ahhoz, hogy a legtöbb fogközem közé beférjen, viszont elég erős, csak többszöri használat után hajlik el. Tetszik, hogy mindegyik kefének van saját kupakja, így higiénikusabb a tárolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

mlexa

2019. szeptember 11.

A rózsaszín változatából vettem tavaly szeptemberben, amikor felkerült a fogszabályzóm. Előtte nem gondoltam, hogy szükségem van ilyen termékre, de a fogszabi óta nélkülözhetetlen. Sok ideig elég egy 5 db-os kis készlet. Minden táskámban van. Tökéletes a legkisebb méret a fogközök kitisztításához. Szépen elvégzi a dolgát, kíméletesen tisztít! Többször vettem már ebből a termékből, hiszen azért fogyó termék. De abszolút megéri az árát! Drágább fogköztisztítót is próbáltam már, de semmivel sem tudott többet ennél! Fogszabisoknak KÖTELEZŐ darab! De bárki másnak is jó szívvel ajánlom, mert ott is elérhetőek vele a fogközök, ahol fogkefével nem. A selymezés meg sokkal több időt vesz igénybe!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

anetta.filip

2019. március 22.

Simán lekörözte nálam a háromszor ennyibe kerülő társait ez a kis rózsaszín stick! Röhejes ár ezért, és teljesen használható, szilikonos a színes rész, nem csúszik a kézben, a kupak is rajta marad, hordozható. Hajlítható a kefe rész és speciel ez a rózsaszín a legtöbb hátsó fogam közé befér.
Nekem a fogdoki azt mondta, hogy az íny vérzése a gyulladás miatt van, a gyulladás pedig a nem megfelelően eltávolított lepedék miatt, ami sajnos a rosszul használt fogselymezés és amiatt van, hogy a fogkefék egyszerűen nem tudnak oda behatolni tisztítani. Szóval, ha valakinek vérzik az ínye: vagy rosszul választott kefe méretet, vagy nem megy be majd oda úgysem a legkisebb sem, csak a fogselyem, vagy pedig ínygyulladás okozza és legyen kitartó!
Miután ezt a kis kiválóságot megismertem, nem tervezek mást venni, hacsak nem kíváncsiságból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Giside

2018. november 15.

Tulajdonképpen nem értem miért írják az előttem lévők, hogy rossz ez a termék. Attol függ mire akarod használni.
Én elmentem egy dentálhigiénikushoz aki bemérte milyen fogközhöz melyik való. És a legkisebb sem fér be néhány közbe. Magyarul oda selyem való. Attól a többi közbe befér vagy a kél vagy ez vagy a másik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

MrkAnita

2018. szeptember 8.

Nekem sokkal jobban bevált mint a drágább márka. Stabilabb, erősebb anyagból van, nem csavarodik - nyeklik -nyaklik használat közben már az első alkalommal. A kupakját nagyon jól lehet hosszabbítóként használni, nem csúszik ki belőle a kefe.
Legközelebb már a 32db-os kiszerelést veszem belőle, kb. ugyanennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Legközelebb már a 32db-os kiszerelést veszem belőle, kb. ugyanennyibe kerül.

anita

2017. május 29.

A fogselymet leváltani/kiváltani szerettem volna ezzel, személy szerint sikerült, sokkal jobban működik és praktikusabb. Eleinte persze tanulnom kellett ezt is, hogy hogyan jó használni, hogy esik kézre. A rózsaszín legkisebb méret volt az ideális. Egy csomagon belül néha tapasztalok minőségbeli eltérést, előfordul, hogy 1-1 szál sörte hosszabb vagy eldeformálódott és kiáll. Ezeket kisollóval meg lehet igazítani, de ezt leszámítva teszi a dolgát és a gumis fogó része külön praktikus. Általában 5 napig használok 1db-ot, mindig fertőtlenítve azt, de az 5. nap után már nagyon elhajlik a drót és nem lehet olyan precízen dolgozni vele, olyankor már előfordul, hogy felsértem az ínyem és vérzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Panni21

2017. március 26.

Fogorvos ajánlására vettem a rózsaszínt, fogselyemmel együtt használom. Sajnos csálé fogakkal vagyok "megáldva" (megverve) van, ahol túl sok a hézag, van ahol meg nagyon közel helyezkednek el egymáshoz, így elengedhetetlen mindkettő (nehogy még véletlenül egyszerű legyen :D ).
Előtte próbáltam egy drágább márkát is, végül inkább ennél maradtam, még elégedettebb is vagyok vele, nem deformálódik el a drót egy használat után (4, maximum 5 alkalom után ajánlott cserélni). Eleinte nekem is vérzett az ínyem, de pár nap után ez megszűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Katulin

2017. február 27.

Én a rózsaszínt és a pirosat próbáltam, és használom rendszeresen. Nagyon jól tisztítanak, és szinte minden fogközömbe beférnek. A vérzés miatt ne húzzátok le a terméket, ha fogorvosok lapjain, fórumokon utánaolvastok, láthatjátok, hogy azt írják, hogy a kezdetekben teljesen normális, ha vérzik a fogíny, a későbbiekben ezzel már nem lesz gond. Nekem nagyon bevált, a sörték sem jönnek le róla, kézre is áll és érezhető a hatása is. Javaslom mindenkinek, egy próbát megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

sterlingsilver

2017. február 7.

Sajnos rontanom kell az értékelését. Az itteni vélemények hatására a rózsaszínt vettem meg ma, mivel annak a legkisebbek a sörtéi. Az elmúlt időszakban nagyon elkezdtem odafigyelni a fogamra, családon belüli fogproblémák miatt. Szóval vettem egy ilyet, mondom amit a fogselyem esetleg otthagyna, azt ezzel előtte kiszedem és utána fogselyem. A rózsaszínt megvettem, látszott rajta, hogy vékonyka, gondoltam én, hogy jó lesz. Még ez sem fér be két fogam közé, 2-2 fogam között ráadásul még el is kezdett vérezni az ínyem, akkor mondom itt hagyjuk abba, ez nem fog menni. Úgy látszik az én fogammal van a baj, ez van. Ezt is kipróbáltuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Vica75

(!)
2017. január 22.

Egy ideje kísérletezem az interdentális kefékkel, mert a fogselymet nem éreztem elég hatékonynak. Tulajdonképpen egy fogközöm van amelyik nagyon problémás, rögtön belemegy minden és egy pillanatig sem tudok elviselni ott ételmaradékot. Ezek a kis kefék is beváltak, de a legjobb a 32 darabos csomag.Az árban is kedvezőbb, egyetlen hátránya, hogy nincs a
keféken kupak, viszont a sörtéje sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 22.

keféken kupak, viszont a sörtéje sokkal jobb.