Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: cinikus, Módosítva: 2013. július 15.

Kategória:   Szépítő eszközök

Dontodent pótfej akkus és elemes fogkeféhez 5 db

2 fokozatú: aktív és szenzitív

Anatómiai kiképzésű sörtékkel.

kovacsrekaa

2016. július 8.

Vettem egy ilyen csodat, mondvan jo az oral-b fogkefekhez es milyen szuper sokat sporolok hogy harom sensitive potfejem lesz 2399 forintert. Rnnyire hulye is csak en lehetek.. Alig tudtam ra tenni a fogkefemre. Iszonyatosan kemeny, kellemetlen hasznalni.... Durva nagyon, tepi az inyem. Nem ereztem tisztanak a szamat, hiszen 2 percig mosok fogat. Soha tobbet. 3 havonta kell az oral-b potfejet cserelni, 3 havonta azt a par ezer forintot ki lehet birni, vagy dm-es kedvezmennyel hasonlo arfekvesben lehet megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

cinikus

2013. október 22.

Olcsó, jó, hogy van enyhébb fokozat.
Nektek is hamar (pár hét-1 hónap) nagy hézag keletkezik a forgórész és a szár között?

A kilazulást a vizesen könnyen megcsúszó kéz okozhatta, amióta törölközővel húzom le, nincs gond.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 22.

Olcsó, jó, hogy van enyhébb fokozat.