Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50m   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kiszerelés:   50m
Kategória:   Fog- és szájápolók

50 méter.

Teokleia

2019. szeptember 9.

Bolyhozódik és alaposan felsértette az ínyem párszor, de az illata/íze kellemes és tartós. Alapvetően szeretem, de lehet hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

plinda

2019. július 15.

Sokkal jobban szeretem mint a drágább márkák fogselymeit. Vastagszálú, így nem történik meg vele, hogy csak jobbra-balra tologatja, azt amit ki kellene szednie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Andrea1992

2019. július 11.

drágább márka terméke mellett használom mivel jol összeszedi a fogak és az íny alatti maradékokat. nem sérti az ínyemet , sokáig elég és az íze is kellemes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Missy023

2019. július 2.

A legjobb fogselyem amit eddig használtam (összesen kb. 5-öt próbáltam). Vastagszálú, viszont könnyű vele dolgozni, nem sérti fel az ínyem és nagyon jól csúszik, illetve még az íze is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Sophielle

2019. január 20.

Ez az első fogselymem, szóval erre való tekintettel értékelem. Lehet, hogy csak rosszul használtam (bár teljes mértékben a mellékelt ábra alapján jártam el), de nekem legalább 5 helyen annyira felsértette az ínyemet, hogy vérzett. Szerintem azért lehetett, mert olyan vastag, hogy annyira sok erő kellett ahhoz, hogy befeszegessem a fogaim közti résekbe, hogy ezzel a lendülettel el is vágtam vele az ínyemet. :( Idegesített, hogy bolyhozódik, mintha vattát ettem volna. De legalább olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

cattitude

2018. november 15.

nekem teljesen megfelel, nem túl vastag, puha, kellemes az íze, jó áron adják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

nekem teljesen megfelel, nem túl vastag, puha, kellemes az íze, jó áron adják.

bebuska94

2018. október 17.

Célnak megfelel viszont nekem túl vastag a fogközeimhez..:( nem fogom újra venni ezt a fajtát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

googles

2018. október 17.

Biztos jo ez a fogselyem, de nekem nem igazan. Alig fer be a fogaim koze es szakadozik is, engem ez zavar. Megprobalom elhasznalni, de tobbet nem ezt veszem, hanem a vekonyabb tesoit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Szerintem az előttem èrtèkelők mindent elmondtak, csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Szerintem az előttem èrtèkelők mindent elmondtak, csak ezt használom.

Felis81

2018. július 28.

Több fogselymet is próbáltam már, de nekem ő a favorit. Engem nem zavar a vastagsága, elég kicsik a fogközeim, néha "izomból" kell a fogaim közé tuszkolni, de legalább nem sérti fel a fogínyem, ami a többi fogselyemnél sajnos gyakran előfordult. Kellemes mentol íze van. Nem szöszölődik. Ár-érték arányban tökéletes. Nálam 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.