Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50m   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kiszerelés:   50m
Kategória:   Fog- és szájápolók

50 méter.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bettii98

2021. május 18.

Nem sérti fel az ínyem, szépen kiszedi az ételmaradékokat. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Nem sérti fel az ínyem, szépen kiszedi az ételmaradékokat. Újravevős!

hdori23

2021. április 23.

Utóbbi időben csak ezt használom, az ára kedvező, sokáig elég és praktikus a csomagolása is. Sajnos nekem szálasodik és néha vérzik az ínyem, de ettől függetlenül ajánlom és biztos mindig újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

pannababo

2021. január 3.

Imadom. Gyermekkorom óta fontos a fogápolas. Sosem volt fogszuvasodásom, nincs tömött fogam. Az egyik legjobb selyem, mert vízre tágul, sosem sértette fel az ínyem, és nagy előny, hogy nem viaszolt, így kihozza,amit kikel. 💗🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Vikkkinca

2020. október 28.

Nekem nem jött be. Szűkek a fogréseim,számomra túl vastag,és könnyen bolyhosodik.Bedobtam a táskámba vészhelyzetre,de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 28.

Smacksy

2020. október 19.

Olcsó, lapított, jó fogselyem. Sokáig elég tud lenni az 50 méter, kiszedi/megtisztítja azt, amit meg kell, azonban könnyen szálasodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Queen16

2020. június 11.

Jó kis fogselyem, olcsó könnyen becsuszik a szük fogközti résekbe,kellemes mentásba van meg, fogápolásom része.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Hannibal

2020. február 24.

Legjobb fogselyem,pedig szerintem vagy 10 félét kipróbáltam és elhasználtam már .
Extra puha,így a legszűkebb fogközbe is bemegy ,és kellően széles .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Extra puha,így a legszűkebb fogközbe is bemegy ,és kellően széles .

Nicu

2019. december 28.

Fogszabályzóm volt kis koromban, alig van rés a fogaim között. Be tudok vele hatolni, ahhoz képest, hogy vastag. Nem vágom meg vele az ínyem, jól tisztít, nem bolyhozódik, kellemes íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Teokleia

2019. szeptember 9.

Bolyhozódik és alaposan felsértette az ínyem párszor, de az illata/íze kellemes és tartós. Alapvetően szeretem, de lehet hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

plinda

2019. július 15.

Sokkal jobban szeretem mint a drágább márkák fogselymeit. Vastagszálú, így nem történik meg vele, hogy csak jobbra-balra tologatja, azt amit ki kellene szednie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.