Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. július 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Szuper puha

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hdori23

2022. június 7.

Kedvenc fogkefe márkám ára már az egekben van lassan ezért elkezdtem nézelődni olcsóbb de hasonlóan puha fejű fogkefèk után. Az ára szerintem nagyon jó és minősége is. Hosszabb távon ő lesz a befutó amíg ilyen magas árakon van a Curaprox.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

Marina89

2021. július 7.

Fogínyem a durvább fogkeféktől vérzett, hiába mostam finoman a fogam. Ez a fogkefe viszont olyan puha, mióta használom nem vérzik az ínyem, mégis alaposan meg tudom tisztítani vele a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Kitsyke

2021. május 24.

Ez sem vált be, mint a Colour friends változata. Nem mondhatnám szuper puhának, inkább közepesnek, de így is nagyon felsérti az ínyem, és vérzik :( nyelvtisztítója sem tökéletes.
Maradok a Colgate Soft-nál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Maradok a Colgate Soft-nál!

chiocciola

2020. augusztus 5.

évek óta csak ezt használom, az egyetlen, amitől nem vérzik az ínyem, én vadul szeretek sikálni, és ezzel tehetem meg egyedül :) Ha néha elcsábulok, és mást veszek, mindig rossz vége van és szaladok vissza ehhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Lillus96

2019. december 9.

Nekem borzalmas, nagyon bántja a fogínyemet, és nem értem, miért. :( Még nem dobtam ki pár használat után fogkefét, ezzel viszont sajnos így tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Bububaba

2019. augusztus 6.

Nagyon jó kis fogkefe, olyan mintha pillecukorral mosnék fogat :D a sörtéi puhák, jól tisztítja a fogaimat és az ínyemet sem bántja. Külön érdekesség, hogy a fogkrémem extra habos lesz tőle. Azt hittem a fogkrémem az a fajta, ami krémes és nem habzik. Tévedtem, az előző fogkefe miatt nem habzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Mirabylia

2019. július 6.

Akkor vettem, amikor érzékeny volt a fogam és gyulladt az ínyem. Rá kellett jönnöm, hogy nekem nem megfelelő. Túl puha, és a kusza fogaimhoz nem elég. Kiderült, hogy a fogaim nem érzékenyek (csak okozat volt) és az ínygyulladás megszűntével az ínyem sem.
Viszont a mai napig használom! Most nemrég találtam végre megint, bár már az újabb fajtát.
Nyelvtisztításra, fogfehérítő gél eltávolítására használom alapvetően, és ezekre a célokra kifejezetten szeretem.
Ár/érték arányban remek holmi! Volt sok drága sensitive kefém, de szerintem simán megüti azok szintjét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

tonic

2019. január 5.

Egyszer elutaztam, és útközben jutott eszembe,h otthon nem raktam be a fogkefét,így bementem egy Dm-be,mert az volt a legközelebb,és ezt vettem,gondolván,h a pár napra jó lesz. De annyira megszerettem puhasága miatt-pedig addig mediumot használtam-,h később is használtam ilyet, mert jó puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

HDorina

2018. december 29.

Tényleg nagyon puha fogkefe, de szépen lehet vele tisztítani a fogakat. Különösen örülök a puhaságának, mert a bölcsességfogamat ami kinövésben van szépen megtudom tisztítani, de mégsem fáj, mert nem durvák a sörtéi. És a fogkefe pasztell színei is megfogtak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

KezdoManias

2018. december 23.

Sokadik példányomat nyúzom itthon - ár/érték arányban verhetetlen. Hpzzá kell tenni, párhuzamosan legalább 3 fogkefét és 3 féle fogkrémet használok - abban hiszek, hogy így nagyobb valószínűséggel tisztítok megfelelően, plusz mindig száraz fogkeféhez jutok.
Kellőképp lágynak találtam a sörtéit, persze aki a csikorgósan tiszta érzesre vágyik, annak mást kell keresnie. Ez a kímélő fajtából való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.