Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. július 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Szuper puha

Bububaba

2019. augusztus 6.

Nagyon jó kis fogkefe, olyan mintha pillecukorral mosnék fogat :D a sörtéi puhák, jól tisztítja a fogaimat és az ínyemet sem bántja. Külön érdekesség, hogy a fogkrémem extra habos lesz tőle. Azt hittem a fogkrémem az a fajta, ami krémes és nem habzik. Tévedtem, az előző fogkefe miatt nem habzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Mirabylia

2019. július 6.

Akkor vettem, amikor érzékeny volt a fogam és gyulladt az ínyem. Rá kellett jönnöm, hogy nekem nem megfelelő. Túl puha, és a kusza fogaimhoz nem elég. Kiderült, hogy a fogaim nem érzékenyek (csak okozat volt) és az ínygyulladás megszűntével az ínyem sem.
Viszont a mai napig használom! Most nemrég találtam végre megint, bár már az újabb fajtát.
Nyelvtisztításra, fogfehérítő gél eltávolítására használom alapvetően, és ezekre a célokra kifejezetten szeretem.
Ár/érték arányban remek holmi! Volt sok drága sensitive kefém, de szerintem simán megüti azok szintjét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

tonic

2019. január 5.

Egyszer elutaztam, és útközben jutott eszembe,h otthon nem raktam be a fogkefét,így bementem egy Dm-be,mert az volt a legközelebb,és ezt vettem,gondolván,h a pár napra jó lesz. De annyira megszerettem puhasága miatt-pedig addig mediumot használtam-,h később is használtam ilyet, mert jó puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

HDorina

2018. december 29.

Tényleg nagyon puha fogkefe, de szépen lehet vele tisztítani a fogakat. Különösen örülök a puhaságának, mert a bölcsességfogamat ami kinövésben van szépen megtudom tisztítani, de mégsem fáj, mert nem durvák a sörtéi. És a fogkefe pasztell színei is megfogtak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

KezdoManias

2018. december 23.

Sokadik példányomat nyúzom itthon - ár/érték arányban verhetetlen. Hpzzá kell tenni, párhuzamosan legalább 3 fogkefét és 3 féle fogkrémet használok - abban hiszek, hogy így nagyobb valószínűséggel tisztítok megfelelően, plusz mindig száraz fogkeféhez jutok.
Kellőképp lágynak találtam a sörtéit, persze aki a csikorgósan tiszta érzesre vágyik, annak mást kell keresnie. Ez a kímélő fajtából való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

bebuska94

2018. október 17.

Jó, puha sörtéi vannak. Ennyiért pedig pláne megéri megvenni, mint a márkásabb fogkefék puha társait. Én már újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Candy21

2018. január 29.

A jó vélemények miatt vettem meg de, nem elég puhák a sörtéi nem erre számítottam a soft protection vátozata sokkal jobb. Szerencsére nem bántja az ínyem de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Loona

2018. január 15.

A sok jó véleményt olvasva nagyon kíváncsi voltam erre a fogkefére, és a legközelebbi dm-es utam alkalmával vettem is belőle egyet. Sajnos azonban nekem csalódás volt, gyakorlatilag nem tudok szegényről jót írni... Biztosan nem veszem újra, drogériás viszonylatban a Mülleres Sensident Ultra Clean Soft fényévekkel jobban teljesít szerintem.

Sensitive és Soft, nekem mégis túl durvának bizonyultak a sörtéi, sértették az ínyemet, és nem ritkán vérzést is okoztak (utazáskor másik, vagy esténként elektromos fogkefét használva a vérzés nem jelentkezett). A tisztító hatása sem volt az igazi, valahogy túl ritkásan vannak a sörtecsomói, ami egyfelől fura érzés és furán mozognak használat közben, másfelől észrevettem, hogy többet és jobban kell sikálnom a fogaimat, hogy ne érezzem azt, hogy maradt rajtuk valami - simán lehet, hogy ez is hozzájárult a vérzéshez is. A feje nekem kicsit nagy volt, és valahogy túlságosan hátul kezdődnek rajta a sörték, a leghátsó fogakat nehezen tudtam normálisan elérni úgy, hogy ne legyen útban a fej eleje, ne ütközzön folyton az ínyemnek, ne kezdjek tőle öklendezni. A nyele pedig AKisshez hasonlóan az én kezemben is össze-vissza csúszkált, egyszerűen nem volt fogása, ezért olyan szorosan kellett tartanom, hogy a fogmosás végére általában éreztem tőle a kezemet (hozzátenném, hogy én nem vagyok képes "mászkálós" fogmosásra, csöppen-folyik minden össze-vissza, így a nyél is fél perc alatt tiszta trutyi, ez befolyásoló ténylező lehet, emellett úgy gondolom, hogy egy fogkefének ilyen körülmények között is jó fogása kéne, hogy legyen).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

gittus0924

2017. december 25.

Amilyen kis gagyinak tűnik, annyira jó fogkefe. Anyum vette az érzékeny fogaimhoz és nagyon bevált. Tényleg jó puha sörtéi vannak és a kis fejével jól meg lehet tisztítani a fogakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

babszem81

2017. november 18.

Imádom, amióta használom. Többször újravettem, de nem mindig kapható, így betárazok mindig. Ár-érték arány szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.