Dontodent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Teljes védelem az érzékeny fogaknak, véd a fogszuvasodás, lepedék kialakulása és fogkő ellen. Nátrium-fluoridot tartalmaz (1450 ppm F).

Kiszerelés 125 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mlexa

2022. augusztus 8.

Csak az utazós méretet vettem meg belőle, ami úgy tűnik ugyanannyiba kerül mint a nagy. Na mindegy. Nem igazán jött be az íze, sőt alig van íze. Egyáltalán nem frissíti fel a szám. Nem érzem tisztának utána a fogaim. Ennek tudatában a teljes méretet nem venném meg. Ez a kicsi fogérzékenységet nekem nem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

Queen16

2022. április 15.

A sensodyne flouridos fogkrėm helyett szerettem volna valami olcsòbb alternatívàt ugyanis a sensodyne azt "eszem" hamar elfogy :D gondoltam ez is ugyan olyan jò lehet csak jòvval kedvezöbb àron, kb napig mostam vele fogat ės elkezdett ėrzèkeny lenni a fogsorom, mintha lyukas lenne meg minden baja lenne fàjt, ės az ínygyulladàsra hajlamos fogínyemnek se tett jòt, a full ėpp fogsorom elkezdett töle fàjni, tisztitani se tisztít elėg alaposan, mėg enyit se ėr ez a termėk, màsnap rohantam vissza a màr bevàllt sensodeynes fogkrèmemèrt. Olcsò hùsnak híg a leve, erre a termėkre tökėletesen igaz! Kukba fog landolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

Marina89

2021. július 7.

Más hydroxyapatite tartalmú fogkrémet még nem próbáltam, de ez nagyon bevált érzékeny fogaim tisztításához. Már közösen használjuk a férjemmel, pedig mindig is külön saját fogkrémünk volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Nesh

2020. március 5.

Elsősorban az ára miatt vettem meg. Furcsa, hogy negró íze van, de kifejezetten zavar, hogy nem oldja teljesen a plakkot és előjött tőle a fogérzékenységem. :'(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

KuliKali

2020. január 3.

Ezt a cukit egy glamournapos kuponozáskor találtam,azóta csak ezt a márkát használom. Kicsit hígabb az állaga mint a többi márkának,azért a sensitivet választottam, mert fogínyvérzős vagyok, ezen a problémán nyilván nem segített, de nem is vártam tőle. Viszont árban,kiszerelésben verhetetlen, egy évre simán elég volt elektromos fogkefével,melyre egy borsónyi mennyiség is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

dinkofanni

2019. szeptember 17.

A véleményeket nézegetve ez egy nagyon megosztó termék. Akiknek beválik nagyon szeretik. Én azt a tábort erősítem akiknek ez nem jött be... Szerintem ez a legrosszabb fogkrém amit valaha használtam!
Nem tisztít jól (pedig ugyanazzal az elektromos fogkefével mosok mindig fogat, de más fogkrémeknél nem éreztem fogmosás után "koszosnak" a fogaim), hamar elmegy az íze és még érzékennyé is tette a fogaimat.
Az íze, amíg tart kellemes és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Az íze, amíg tart kellemes és az ára is baráti.

Moony

2019. június 11.

Pár hónapja fedeztem föl, azóta mindig újraveszem. Örülök a negró cukros ízének, végre nem egy tipikus szájszétmaró mentolos fogkrém. Igazán tisztának érzem utána a fogaimat. Tele van sok hasznos összetevővel, ennyi pénzért meg ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

lucisunderground

2019. május 21.

Jól tisztít,és tényleg jó érzékeny fogakra.Nekem bevállt.És az ára is nagyon jó,egy ilyen termékért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

natasa

2019. május 6.

Tudnám szeretni, mert nagyon jól tisztít, nem szárítja a számat és van benne hydroxyapatite. Viszont többszöri használat után érzékenyek lettek a fogaim. Amúgy is érzékenyek, de egy másik fogkrémmel már egész jó állapotba kerültek, de most újra előjött...főleg a hidegre + pár fogam csak úgy fájni kezdett (úgy, ahogy akkor fáj, amikor egy fogkrém nem jó nekik). Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 6.

Pille17

2019. február 9.

Gyakran vérző fogínyre, hidegre-melegre érzékeny fogamra kerestem valamit, és ez megoldotta a gondom. KB. 8 éve csak ez a kedvenc. A gyerekeim is ehhez ragaszkodnak 6-8 éves kortól. Örültem, hogy már nem azokkal a ragacsos epres, tutti-fruttis vackokkal mosnak fogat.
Ha mentolosabb érzetre vágyom, akkor mentolos szájvízzel öblítek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Ha mentolosabb érzetre vágyom, akkor mentolos szájvízzel öblítek.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Sorbitol h 1 1