Dontodent

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: tkrisztina88, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Rendkívül alaposan és kíméletesen tisztítja a fogakat. A legújabb, szonikus csúcstechnológiának köszönhetően a fogkefe sörtéi percenként 31 ezer rezgéssel tisztítják meg még a legnehezebben elérhető fogrészeket is. Különböző tisztítási módok, időzítő, állítható fokozat és még sok egyéb extra funkció teszi igazán különlegessé ezt a Dontodent fogkefét.

Brunettee

2020. június 11.

Hagyományos fogkefét cseréltem le erre. Nézegettem drágább társait is, de úgy döntöttem, első próbálkozásra ő is jó lesz. Meg kell mondjam, nagyon szeretem. Jól tisztít, sokkal jobbnak érzem a szájhigiéniám, mióta őt használom. Azt én is sajnálom, hogy nincs valami puhább fej hozzá, de a csere után egy héttel nagyjából már nincs vele gondom. Azt tényleg meg kellett szokni, hogy ne nyomjam a fogaimra. Az akku is rendben van. Remélem még sokáig tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

rose

2019. május 26.

Hagyományos elektromos fogkeféről tértem át erre, kb. fél éve használom. Eleinte nagyon nehéz volt átszokni a használatára, nagyon kell figyelni arra, hogy ezt kifejezetten nem szabad rányomni a fogra, csak finoman hozzáérinteni, érezhetően jobban is tisztít így. A fejéért nem rajongok, nekem kicsit kemény, nagy és szúrós is, örülnék, ha lenne belőle szenzitív verzió, de ár-érték arányban még így is nagyon rendben van. Korábban egy Braun fogkefém volt, az gyorsan tönkrement és nagyon fapados volt, ahhoz képest ez egy futurisztikus csodakütyü, az aksija pedig 6 hónapnyi intenzív használat után még mindig hibátlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

cattitude

2019. február 2.

a héten vettem meg. nagyon fájt a fogam (hehe) egy szónikus fogkefére már régóta, de a Philips SoniCare nagyon drága, a Xiaomi Soocas jó áron van és sokat dicsérik, de nem volt kedvem várni rá megmajd később új fejeket rendelgetni hozzá, szóval nagyon megörültem, amikor észrevettem ezt a kicsikét a dm honlapján. jól össze van rakva, minőségi anyagokból készült, a borítás, a gombok, a ledek mind jól néznek ki. egyszerű kezelni, természetesen van hozzá magyar leírás is. engem elsőre sokkolt, mennyire zizeg - már nagyjából megszoktam, de így is csak a sensitive settingen tudom használni, plusz a fogmosás elején kicsit hülye érzés ezt a nagyon rezgő valamit a számba tenni. nagyon praktikus időzítője van és magától kikapcsol a "program" végén. tölteni elvileg hetente kell, az akkuja eddig jól bírja. nagyon szépen megtisztítja a fogakat, szuper tiszták a fogközeim és a fogaim felülete is a használata után. meglepő módon nem nagyon bántja az ínyem, de akinek érzékeny az ínye, a fogai vagy van rossz foga, az beszélje meg a fogorvosával, használhat-e ilyen szónikus fogkefét.
ezért az árért jó vétel volt, remélem sokáig segít majd tisztán és egészsgesen tartani a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.