Dontodent

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   12 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Dm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2020. május 25.

Kiszerelés:   12 x 10 ml
Lelőhely:   Dm
Kategória:   Fog- és szájápolók

A szájöblögető praktikus kiegészítő a megfelelő szájhigiéniához, amelyet útközben bárhol és bármikor alkalmazhat. Az alkoholmentes* szájöblögető hatszoros védelemmel száll szembe a fogakat és a szájat érő káros hatásokkal szemben. Véd a fogkőképződés ellen, hatékony a lepedékkel és a baktériumokkal szemben, erősíti a fogakat és a fogínyt, valamint segít ellenállóbbá tenni a fogzománcot is. Különleges Bi-Fluorid rendszerének köszönhetően segít megelőzni a fogszuvasodást, továbbá extra friss leheletet biztosít. Ideális utazásokhoz, útközben vagy fontos találkozók előtti szájfrissítésre.