Dontodent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Kategória:   Fog- és szájápolók

mercica

2019. május 15.

Korábban nagyon szerettem, ideális mérete miatt mindig volt a neszeszeremben. Aztán elkezdtem puhább fogkefét használni és rájöttem, hogy ez nagyon kemény sörtéjű, így megváltam tőle, mert túl érzékenyek már rá a fogaim. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

szmtunde

2018. július 30.

Néhány napja tálaltam rá véletlenül a boltban, de azt kell mondjam, ez egy csoda jó találmány. Praktikus, kis helyen elfér, és a keféje is maximálisan hozza azt, amit egy utazós fogkefétől várok. Nagyon jó áron van, és ami külön plusz pont, hogy rózsaszínben is lehet kapni xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

fokid1

2017. szeptember 5.

indig van nálam a táskámban ugyanis nekem muszáj napközben is fogat mosnom, hogy ne érezzem rosszul magam. Praktikus, higiénikus és nincs vele gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

tenagi

2017. augusztus 28.

Praktikus, higiénikus fogkefe az utazáshoz. A "márkás" társaihoz képest nagyon jó áron van. Most a nyaralás előtt vettem egyből kettőt is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

anastasia

2017. június 13.

A sörtéi az átlagosnál keményebbek, de ez nem zavaró. Egyébként kifogástalan, a nyele jól zár és kényelmes a fogása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

fabyen

2017. április 17.

Utazáshoz praktikus, kis helyen elfér, viszont nagyon kemény sörtékkel rendelkezik, így érzékeny fogíny esetén nem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Banszky

2017. március 5.

Jó kis praktikus ez az utazó kiszerelés de nagyon erős sörtéi vannak,nagyon sérti az ínyem. Egyszer-egyszer elmegy nyaraláshoz de semmi több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Zsofii88

2016. október 24.

Nagyon cuki,és könnyen hordozható. Picit durvák a sörtéi,de mivel nem mindennapos használatra vettem ezért 1-1 alkalmat kilehet bírni vele..Nem mellesleg nevetségesen olcsó volt,kemény 250 ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

fairynorah

2016. október 18.

Utazáshoz ideális szerintem :) kényelmesen kicsi- elég kicsi utazáshoz,de nem zavaró használathoz. A sörtéi hagyományos keménységűek,de az alatt a pár nap alatt míg ezt használtam sem bántotta az érzékeny ínyem :) És szuper vidám színekben lehet kapni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

vikcsi

2016. október 3.

Volt egy ilyenem, nagyon megtetszett az, hogy összecsukható, így rögtön meg is vettem. Összességében jó kis fogkefe volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.