Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2013. május 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

natasa

2019. március 15.

Itteni vélemények hatására vettem meg, egyébként Curaprox fogkefét használok már régóta. A fogközeimet pálcikás fogselyemmel (Mülleres Sensident sensitive) tisztítom. Szóval a Dm-ben simán elsétálok a Dontodent fogkefék mellett, de az értékelések után nagyon kíváncsi voltam erre a fogkefére.
Nagyon tetszik. Nekem egyáltalán nem sérti az ínyemet, pedig elég érzékeny. A hosszabb szálak tényleg hatékonyak a fogköznél. Mindenképpen beépítem a szájápolásba, mert érezhető és látható, hogy jó fogkefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Yubiri

2019. január 14.

Nagyon jó fogkefe! A narancssárga szálak kicsit tovább érnek és elvékonyodnak, így a fogak közötti apró réseket jobban kitisztítják, mint a sima fogkefék. Amit még nagyon szeretek benne, hogy kisebb a feje, mint a korábbi fogkeféknek, amiket használtam, ezért a leghátsó fogaim leghátsó felét is könnyebben elérem vele. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

bogii95

2017. szeptember 15.

Lehet egyedül vagyok, akinek nem vált be, de nekem borzalmasan felsértette az ínyemet a tűhegyes sörtéivel, nagyon vérzett és fájt utána. Adtam neki még néhány esélyt, de sajnos mindig ez lett az eredménye, szóval a kukában végezte. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

eveartstar

2016. április 29.

Páromnak vettem meg először, mert olyan erősen mos fogat a curaproxszal, hogy az hamar tönkre megy. Nagyon dícsérte, így én is beruháztam egyre. Azóta jóval tisztábbnak érzem a fogaimat mint a curaproxnál! Két curaprox árából meg öt ilyet vehetünk! : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 29.

szokenyul

2016. április 10.

Szuper jó fogkefe, ár-érték arányban verhetetlen. A fogorvosom is ezt javasolta. Olyan helyekre is elér, amihez korábban fogselyem kellett. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

baci

2016. március 30.

Nagyon-nagyon jó kis fogkefe, az ára pedig hihetetlenül alacsony. Nem akarok ötleteket adni a DM-nek, de többet is elkérhetnének érte, szerintem akkor is sokan ezt vennék :P
A végén kiálló kis szálak nagyon szépen tisztítják a fogközöket, a kicsi feje pedig a hátsó fogakhoz is elér. Nem kell nagyon sikálni vele a fogakat, elég, ha apró gyengéd mozdulatokat használunk.
Jövőhéten megyek a DM-be nagybevásárlásra, biztosan fogok ebből is venni, pedig még el sem használtam a mostanit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

zsazsa

2016. február 11.

Nekem elsőre túl puhának tűnt, nem ehhez voltam szokva, azt gondoltam nem fog rendesen tisztítani, de tévedtem. Jó kis fogkefe, elérhető áron, alaposan tisztít, már harmadjára fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

hlillus

2015. november 24.

Az eddigi legjobb fogkefe, amit próbáltam. Nagyon olcsón jutok hozzá mindig a DM-ben. Sokszor mosok fogat, van, hogy napi 5-6x, ennek ellenére nem megy tönkre még az előtt, hogy higéniás okokból lecserélném. Hatékony, nagyon hatékony, az érzékeny ínyemet pedig egyáltalán nem sérti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Виктория

2015. január 3.

Ez a kedvenc fogkefém, árban is tökéletes. Legutóbb nem a dm-be mentem kozmetikum utánpótlásért, így fogkeféből is kénytelen voltam más márkát venni, de nem ér fel ehhez sajnos, ez a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Drusee

2014. január 28.

Csak ezt használom egy ideje. Imádom. Sokkal szebbek a fogaim, tisztábbnak is érzem, és a fogorvosom is jóváhagyta.Eszemben sincs váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.