Dora Natura

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsidodi, Módosítva: 2019. április 12.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kizárólag természetes, minőségi összetevőkből készült illatmentes natúrszappan kisbabák, gyermekek és érzékeny bőrű felnőttek részére. Olíva olaj, shea vaj, nyugtató körömvirág olaj és a mandula aranyló olaja keveredik ebben a tápláló szappanban.

piriagi

2021. május 19.

Lassan egy éve használjuk kislányuk fürdetéséhez, és még mindig van belőle egy nyúlfarknyi. Szóval ár-érték arányban gyerekeknek szerintem megfelelő a natúrkozmetikumokhoz képest. Tetszik, hogy nincs benne felesleges összetevő. Szépen ápol, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

CeCeDrake

2020. július 6.

3 db terméket vásároltam csomagban.
A gyógynövényes balzsamhoz leírtam már a lényeget.
Erről a szappanról annyit, hogy ugyanúgy szárít, mint a többi, ugyanúgy magas a pH-ja, mint a többi szappannak és egyáltalán nincs benne semmi extra.
Túlárazott termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

3 db terméket vásároltam csomagban.
A gyógynövényes balzsamhoz leírtam már a lényeget.
Túlárazott termék.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)