Dorall Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kik   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maryetta, Módosítva: 2017. január 19.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Kik

Illatjegyek: mandarin, őszibarack, jázmin, narancsvirág, szantálfa, borostyán

Keresem: Dorall Collection Brooch EDP
Ár: Megegyjezés szerint vagy csere , Eladó: Ginatural
Állapot: Fújós vagy üveges , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Doridori

2019. október 16.

Gyerekek ez nagyon durva.... : D egy az egyben Bonbon.... : ) van az eredetiből egy kis mintám, úgyhogy összetudtam hasonlítani őket.... tényleg nagyon jól sikerült kis utánzat.... érdemes kipróbálni.... : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

pomme

2018. szeptember 8.

Aki szereti az eredetit, mindenképp vegye meg! Csodálatos, komolyan :O Az üvege sajnos elég nagy, de benne a lötyi egy az egyben a Bonbon. Leszáradáskor is szuper, meleg, édes karamell. Közepesen tartós, de ilyen nevetségesen olcsó áron egy szavam nem lehet. Nagyon örülök, hogy megvettem :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Maryetta

2017. január 10.

Kellemes ,édes gyümölcsös,tavaszi,nyárias illat,ami sajnos nem túl tartós ,de ennyi pénzért nem is számítottam csodára 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.