Dorall Collection

Ár:   500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vivianka, Módosítva: 2017. július 4.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bettina13

2017. április 6.

Kedves kis illat volt, 15-16 évesen elhasználtam belőle két vagy három üvegcsével. Tartós, édes, tavaszias illat. Olcsó parfüm, de ahhoz képest meglepően jó, ahogy a rózsaillatú változata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

adrica

2015. november 30.

Ugyanilyen üvegben, de egy másik típusú parfümöcskét vettem ettől a gyártótól. Ezek aranyos kis utánzatok. Az édesebb illatokat mint a black xs illatú, pink touch illatú, stb... egész hordható. Mondhatni jól sikerült utánzatocskák. Azért jóval másabb, de jellegükben olyan. 350.- ft.-ért vettem. Nem elírás. Rendelni próbáltam volna belőle és lelőhelyet kerestem, ahol megszagolhattam volna, ill. tök jó lett volna, ha megmondták volna, hogy mi az eredeti, amit utánoztak. Jó pár kis üvegcsével tértem haza. Ha nem nagy ajándékot kerestek, annak remek lehet. Kis dobozkában nem nagy csoda, de kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.