Dorka Szappan

Ár:   1400 Ft és 2800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   1400 Ft és 2800 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 60 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Prémium arc- és testvaj, 100% bio finomítatlan, natúr ghánai sheavaj, kakaóvajjal

Mindösszesen két összetevőből áll: 100% bio ghánai sheavaj és ecuadori kakaóvaj. Értékes összetevői hosszan tartóan ápolják a bőrt. A bőr hidratált, puha és bársonyos lesz. A kivörösödött sebes bőr hamarabb gyógyul, a sebek felszívódnak. Enyhíti a mimikai ráncokat azáltal, hogy serkenti a kollagén termelődését. Nem tömíti el a tág pórusokat, ezért zsíros, pattanásos bőre is használható. Az apró horzsolások gyorsabban gyógyulnak. A száraz bőr,  pikkelysömör tüneteit enyhítheti.

fonalaslany

2019. július 14.

Szuper hidratáló (főleg olyankor használom, ha extrán száraz a bőröm), be szoktam vetni érdes bőrre is, pl könyék, kézfej, talp. Kicsit nehezen szívódik be, sokáig érezni, hogy képez egy kis réteget a bőrön, így inkább este használom. Felveszi a harcot a meleg, vagy irritáció okozta kipattogzással. Fő érv mellette, hogy semmi plusz összetevőt nem tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

linda0315

2018. július 8.

Nagyon jól hidratálja a bőröm. Érdemes este használni ,mert viszonylag zsíros nehezen szívódik, viszont csodát művel a bőrömmel.Mélyen hidratálja és már két éve használatban van nálam.. Éppen ezért látom, hogy használ a szemem környékén és a szám sarkéban a ráncok szépen halványodnak ill. kisimulnak. Ez egy csodaszer és vegán, natúr teljesen. Szuper mindig a nagy kiszerelést veszem újra és újra sokáig kitart legalább fél évig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

Emike7611

2018. április 21.

Ez a nekem való termék. Kontakt ekcémám lett 40 éves koromra csak ez a termék tudta egyelőre enyhíteni. Télen különösen jó ha fúj a szél és ki kell mennem az utcára mindig felviszem. Én nem használok sminket ez egy nagyon zsíros krém de akkor amikor a fürdőkádból vagy zuhanyzáskor kijövök és még teljesen nedves szó szerint vizes bőrre viszem fel szuperül beszívódik. Nagyon puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Nyáron csak estére használom éjszakai krémként és még a ráncaim is mintha visszahúzódnának. Már alig várom, hogy egy könnyebb állaggal is előrukkoljon ez a kis cég, de addig mindig újra veszem. Nagy és kiadós kb fél évig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter