Dorka Szappan

Ár:   2990 Ft és 4090 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   2990 Ft és 4090 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Vegyszermentes, tartósítószermentes és illóolajmentes testápoló habkrém, melyet akár 0 éves kortól is tudsz használni kisbabád bőrén. Pikkelysömör, ekcéma, száraz bőrre és az érzékeny, irritált bőrre jótékony hatású vegán habrém. Vegyszermentes ápolás mely támogatja a bőr védekezőképességét."

• Bio gránátalmamagolaj: bőrrugalmasságért felelős hatóanyag
  • Hidegen sajtolt meggymagolaj: bőrfeszesítő, bőrsejtmegújító hatóanyag
  • Hidegen sajtolt argánolaj: bőrbársonyosságért felelős
  • Növényi bisabolol. / kék kamilla olaj: bőrnyugtató sebgyógyító hatóanyag, ő gyengédőr
  • Natúr avokádó olaj: mélyreható sejtregeneráló
  • Bio organikus sheavaj: bőrnyugatató irritáció esetén
  • Szőlőmagolaj: tónus kiegyensúlyozó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

annama

2021. április 13.

Amikor elolvastam, hogy “Ez a valaha volt legjobb dolog, amit magamra kentem.” - Nem tudtam ellenállni a kísértésnek és rendeltem egy tégellyel. Ennyire jó testápolót eddig egyszer sikerült találnom, a Loccitane shea vajas, tégelyes krémjét, ami sajnos kétszer ennyibe kerül. A parfűmmentesség nem jelenti azt, hogy nincs illata, ez a természetes szénaillat az első napokban nagyon zavart, de most már megszoktam, nem érzem kellemetlennek, ráadásul pár óra alatt elillan. A száraz bőrömmel tényleg csodát művel, a két éves kisfiam is örökölte a bőrömet sajnos, őt is bekenem vele esténként és azóta kevésbé vakarózik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

nkrisztee

2021. április 5.

Ez a valaha volt legjobb dolog, amit magamra kentem. Könnyen olvad és krémes állagú, kellemes marcipán illattal. Másnap is ugyanolyan puha és hidratált a bőröm, mint mikor használtam. Nekem nagyon beavált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 5.

Tamaska

2020. július 12.

Kerestem a tiszta sheavaj helyett egy könnyebben kenhető gazdag össztevőjű és illatmentes testápolókat.pl testhabokat. Aki tudja nagyon megnézem mi a termék össztevője hiszen a szemhéjmon ekcémával küzdök folyamatosan, hála az életmódváltásnak mam már kordában tudom tartani.
Az összetevők listája alapján, választottam ezt a terméket. Abszolút zöld! Nem csalódtam. A testhab zsíros de nagyon tápláló, én elsősorban napozás utáni bőrtáplálásra használom. Könnyen olvad és krémes lágy textúrájú. Megnyugtat és táplál enyhe napégésre kiváló, a hámlást is megakadályozza. Bár illamentes de enyhe marcipános ilatta van mégis. Nem tudom melyik összetevőtől de kellemes. Remélem télen is beválik majd visszatérek, mert tervezem az arcomra rendszeresen használni, nemcsak a testemre. Egyelőre csak a kis kiszerelést vettem meg az is nagyon kiadós, de ha szeptembertől újra kapható lesz akkor már a nagyot fogom megvenni. Most a hűtőben tartom de egy hűvösebb fürdőszobában sem olvad meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil