Dose of Colors

Ár:   $55   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mintia, Módosítva: 2018. október 19.

Ár:   $55
Lelőhely:   online külföldről

5 matt és 5 ultra ragyogó színt tartalmazó paletta. Desi és Katy második kollaborációja a Dose of Colors márkával.

Állatkísérlet-mentes, parabénmentes, gluténmentes.

Julcsiturkyy

2019. november 22.

Egy éve szerettem volna ezt a palettát, azonban az ára elijesztett már a gondolatától is kiadjak érte ennyi pénzt. Havonta nézegettem az oldalakon ahol kapható, hogy esetleg le van árazva. Egy hete a krémmánia oldalára beléptem és rá kerestem.Egy kedves hölgy árulta, sokkal olcsóbban az eredeti áránál. Gondolkodás nélkül lecsaptam rá és nem bántam meg. Eddig kétszer használtam. Azta........Zseniális. Rengeteg videót néztem erről, mindenki csak dicsérte és a videón keresztül látszódott, hogy nem mindennapi formula. Ezelőtt volt egy másik dose of colorsös palettám amit nagyon szerettem. Egy kicsit porzott de a pigmentáltsága a szemhéjpúdereknek kárpótolt. Ennek egyáltalán nem porzik. A színek földöntúlian pigmentáltak, szuper gyorsan elsatírozhatóak, a glitteres.metálos színek álomba valóak.
Csodálatos paletta. Minden pennyt megér.
ui: A csomagolása a legszebb amit valaha láttam palettánál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Csodálatos paletta. Minden pennyt megér.
ui: A csomagolása a legszebb amit valaha láttam palettánál

preka

2019. november 7.

Gyonyoru, tokeletesen pigmentalt szinek. A barnak benne tenyleg nagyon sokretuek, ugy ertve, hogy nem csak egyfajta bortonusnak allnak jol. Sokszor szembesulok ezzel a problemaval pedig, ez a paletta pedig pont azt nyujtja, amit kell: a mindennapi barnaidat es a gyonyoru csillamos arnyalatokat ha fel akarod dobni a sminkedet.
Nem porol, egesz nap fent marad. A metalos szineket en is ujjal viszem fel, ugy a legintenzivebb. Nagyon kulonleges formula, semmihez nem tudom hasonlitani.
Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Imadom!

zalla

2018. november 27.

Megszenvedtem ezért a palettáért. A márka honlapjáról rendeltem, aminek megfelelően egy hónap alatt ért ide és még a vám is benyelte (természetesen a rendelési utáni nap felkerült a Beauty Bayre is, ahol nem lett volna ilyen probléma, jellemző...).
A szemhéjpúderek nagyon pigmentáltak, ennek ellenére könnyen eldolgozhatóak, és alappal kifejezetten tartósak. A mattak nem porolnak, a csillámos árnyalatok kicsit potyognak, de közel sem annyira mint más csillámos szemhéjpúderek. A csillámos árnyalatokat ujjal viszem fel, úgy intenzívebbek a színek. Ez eddig nem hangzik olyan különlegesnek. Ami számomra igazán különlegessé teszi a palettát, az a színösszeállítás. A matt árnyalatokkal egy natúr hétköznapi sminket gond nélkül össze lehet hozni, viszont a csillámos árnyalatokkal a smink azonnal partiképessé válik. Az csillámos árnyalatok erőteljesek, feltűnőek, de nem bohócosak (lássuk be, kevés embernek áll jól a rikító pink és a limzöld csillám). Akár a szempillatőhöz teszem őket, hogy éppencsak legyen valami extra, akár a teljes szemhéjamra viszem fel, jól mutatnak.
A paletta ára elsőre elég soknak tűnik, viszont a kihasználhatósága miatt szerintem megéri a befektetést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Mintia

2018. október 27.

Gyönyörű és különleges paletta, nappali és esti sminkekhez egyaránt. ❤️ Tartós, nem porol, nem potyog, szuper a formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.