Dose of Colors

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Julcsiturkyy, Módosítva: 2018. június 21.

Ár:   $32
Kiszerelés:   5 x 1,7 g
Lelőhely:   online külföldről

Hideg tónusú szemhéjpúder paletta 5 ultra pigmentált, matt mályva árnyalattal.

silver

2018. október 27.

Egy kedves krémmániástól vettem. Kisebb méretű, 5*14,5 cm. Ez a legjobban pigmentált mályvás-rózsaszínes paletta, amivel eddig találkoztam! Korábban csak drogériásakat próbáltam, és azokat mind építgetni kell, illetve általában elég tompa, piszkos tónusúak (ami nem feltétlenül negatívum, inkább személyes preferencia kérdése - én azokat is nagyon szeretem). Ezek viszont nagyon intenzív színek, élénkebbek, jól pigmentáltak, mégis könnyen satírozhatóak. A palettához járó kétvégű ecset is remek. Érdemes swatchokat nézni a neten, és ha valaki szereti ezt a színvilágot, akkor szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.