dōTERRA

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: katica1988, az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2020. február 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

A teafa illóolaj elpusztítja a betegségeket terjesztő mikroorganizmusokat, baktériumokat és gombát, ezzel egyidejűleg pozitívan befolyásolja az ember immunrendszerét.

Kencemániás

2020. április 13.

Ezt még nem használtam, de egy ismerős, aki a Balance olajjal megismertetett ajánlotta e-colira, amit az antibiotikumok nem nagyon pusztítottak el még most sem bennem, de engem már majdnem. Jövő héten kezdem a kúrát vele, majd jövök beszámolni pár hét múlva, ha a leleteim is meglesznek.

UPDATE: 2020. január 8-i labortenyésztéses vizsgálat szerint az e-coli eredményem NEGATÍV volt! Működött a teafa, azóta pedig a "szagát" is bírom :D
Közben vettem még pár ilyen olajat, és elmondhatom, hogy fűggő lettem a doterra olajok tekintetében. Egyre többet olvasok róluk és hihetetlen, hogy ezt eddig én nem használtam (gondolom az ára miatt), de ha leosztom az alkalmankénti mennyiségre, már olcsóbb is, mint a gyógyszerek és egyéb készítmények. ...és azóta fogom a fejem, hogy már mennyi bajomat helyre tudtam volna hozni, ha nem megyek el a doterra olajok mellett csak azért mert azt hittem ez is csak egy ugyanolyan olaj, mint a többi. Hát NEM! Egészen más! Ha kell spóroljatok, egyetek kevesebbet, vegyetek kevesebb kozmetikumot, de ezeket próbáljátok ki!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Oraculum

2020. február 17.

Főként vírusok megelőzésére párologtatjuk, illetve mikor fáj a fülem, vattára csepegtetve, fülbe rakva 2-3 nap alatt elmulasztja, intim fertőzések elkerülése érdekében, ha ismeretlen ehylre utazunk, tisztasági betétre csepegtetve is alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

S.K

2020. február 9.

Jó minőségű illóolaj. Valóban riasztó az ára, de sokáig tart. Nyugodtabban használom, mint a drogériás változatokat. (Bár ez lehet pszichológiai kérdéskör 😀)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

manamana

2019. november 13.

A legjobb teafaolaj a piacon. Bevált már torokfájásra, méregtelenítésre, vírusok ellen. Nagyon sokrétűen használható, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Bettiiyy

2019. szeptember 23.

Már a sokadik üvegcsével használtuk el. Került már pattanásra, samponba, fertőzésre, gennyes sebre, furunkulusra, növényi kapszulabélbe beletéve és lenyelve, mindenre, és mindenhol remek segítség volt. Ha utazunk, mindig van nálam, cseppentek egyet a fehérneműhöz, és tuti, hogy semmilyen fertőzést nem kapok el sehol - ismerve a benzinkutas mosdók és egyéb közintézmények tisztaságát.
Az egyik kedvenc illóolajam, szeretem az illatát, nagyon jó minőségű. Ár- érték arányban nagyon jó, hiába először riasztó az ára, tényleg a legjobb minőség a piacon szerintem a Doterra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.