Douglas

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2020. július 31.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Lotion, amely helyreállítja a bőr egyensúlyát, hidratáltságát.Tökéletes bőr feltöltő, amely maximalizálja a mindennap használt bőrápolási termékek hatását.Aktív összetevője a pentilén-glikol, ami növeli a hidratáltságot, elősegíti a hydroplipid film regenerációját az epidermisben. Minden Aqua Focus termék hármas hatású hatóanyag komlpexet tartalmaz, amely segít előállítani, megtartani és keringtetni a vizet a bőrben. Parabén mentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ViviAnne

2020. július 30.

Nem mindig szereti a bőröm. Eddig koreai tonereket használtam, reméltem hogy ez is megadja azt a fajta előkészítést amit megszoktam. Szerintem túl alkoholos, legalábbis valami miatt sokszor kipirosodik tőle a bőröm, és pont nem ezt várom el egy tonertől. Hál'Isten kettőt is vettem belőle mikor akciós volt.. tipikus 🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.