Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Regeneráló, gyulladásgátló körömolaj a köröm és a körömbőr ápolásához.
Mandulaolaj és a selyemprotein tartalma segít megőrizni a körmök rugalmasságát.

Kiszerelés: 9ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csobanka

2017. augusztus 29.

Először akkor vettem amikor meg kellett válnom a műkörmeimtől és az elvékonyodott valódiakat szerettem volna felturbózni. Nem rossz de nem vagyok benne biztos, hogy ér valamit. Pár hónap alatt elvesztette a színét és az illata is megváltozott. Pár év múlva újra vettem, csak általános ápolás céljából és talán minimálisan segít valamit. Viszont ismét hamar "megromlott" (ha egy olaj tud ilyet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.