Douglas

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   50 lap   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Elisaday, Módosítva: 2021. június 23.

Kiszerelés:   50 lap
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek

Maradék nélkül felszívja a felesleges faggyút - anélkül, hogy a sminket eltávolítaná.

Elisaday

2021. június 17.

A legjobb mattító papír, amit eddig próbáltam. Nem szedi le a sminket. Csak finoman rányomkodom az arcomra. Abban a pillanatban magába szívja a fesleges faggyút, matt, frissen sminkelt hatást hagyva maga után. A sötét színe miatt remekül látszik, hogy mit itatott fel. Az egész arcomat átnyomkodom vele és tökéletes marad a smink, matt lesz az arc. Nem dörzsölöm. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.