Douglas

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Etee, Módosítva: 2016. március 1.

Lelőhely:   Douglas

Etee

2016. május 14.

Bronzosítónak vettem és annak is használtam, amíg már nem látszott ki a közepén a sok használattól a doboz alja! Utána lett igazán sláger nálam, mert szemhéjpúderként a legjobb színeket mutatja külön- külön, egymással összemosva, stb!Csodás, természetes smink lesz az eredmény. Sajnos azóta is keresem, szóval ha van eladód, írj :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.