Douglas

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katulin, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   Douglas

A Bubble paletta nevét buborék formájáról kapta. A tálcák úgy nyílnak ki a palettából, mint a pillangó szárnyai. Minden tálca egy színpaletta, emellett smink eszközök és kisméretű termékek is találhatóak a palettában, melynek tartalma: 50 szemhéjpúder, 25 rúzs, 7 kompakt púder (púder és pirosító), 1 fekete szempillaspirál, 1 fekete szemceruza, 1 fekete tus, 1 szájkontúr ceruza. A textúrák vegyesek; matt, selyemfényű és csillámos hatások váltakoznak a lágy és könnyen eldolgozható púderekben.

DDDory

2019. április 27.

Egész jó kis paletta,abszolút kihasználható,tökéletes színösszeállítással. Sajnos nem a legpigmentáltabbak,de ettől eltekintve,lehet vele szép sminket készíteni. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

banhanna

2018. szeptember 17.

Nekem másik paletta van meg, de hasonló kiszerelésben. Elégedett vagyok a termékkel, szinte napi szinten használom. :) Rengeteg szín található benne. Max annyi gond van vele, hogy a zöldes és a kék színek nem annyira pigmentáltak. A szájfények rúzsok tetszenek, csak az nem, hogy ecsettel kel felvinni őket. A többi termékkel, ami benne van nincs semmi gondom.
Update: a legtöbb szín pigmentált, viszont pár órát bírnak ki... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Update: a legtöbb szín pigmentált, viszont pár órát bírnak ki... :(

Beus005

2018. március 15.

A szemhejpuderek nem túl pigmentaltak, a ruzsok viszont nagyon jók :) Praktikus kis csomag, tetszik a kialakitas is, minden van benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

fdorottya

2017. december 28.

Nekem nem ez a paletta van meg, de gondolom ugyan minőségre ugyan az. Gyönyörű paletta ez tény. A színek elképesztőek. A szemhéjpúderek összeállítása nem rossz, bár én kevés színt tudok használni belőle (nem sok szín áll jól, porzik, alap nélkül egyáltalán nem tartós), a rúzsokból mindegyik szín passzol (átlagos minőség, semmi extra), a szempillaspirál olyan semmilyen (átlagos pillákat csinál), a higliterek közepesen pigmentáltak (tartóssága nem a legjobb) Utazáshoz tökéletes, mert minden benne van ami kell. Nem estem hanyat tőle, egynek elmegy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

borbelyfruzsi

2017. október 30.

Elég jó, megéri az árát, a színek is elég pigmentáltak, csak ugyebár a kiszerelés nem alkalmas egy gyors reggeli smink elkészítésére, és a benne lévő szempillaspirál és szemceruza sem túl jó, de az árához képest király

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

labathante

2017. április 2.

Szerintem az egyik legjobb paletta. Imádom a szemhéjpúdereket ,imádom az arcra való porokat benne ,egyedül a szájra való termékek azok amiket annyira nem is használok szóval nem tudom mennyire tartósak,de a legtöbbnek szép színe van. Egyedül ami nem tetszett a tusnak az ecsete ,mert lehetetlen azzal tusvonalat húzni ,illetve a szempillaspirál volt csalódás ,mert nagyon hamar lepereg a szempillákról. A száj-és szemceruza az szuper benne. Szerintem tökre megéri az árát még a hátrányai ellenére is mert bármilyen alkalomra lehet benne színt találni, amik egyébként meglepően jól tartanak egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Katulin

2017. január 17.

En is karacsonyra kaptam, azota minden nap elokerul. Alapvetoen a szemhejpuderek es a pirositok miatt, mert a szajra valo termekek neken nagyon hamar lekopnak, puderekbol pedig jobban kedvelem a finomabb allaguakat. A tus jo, de valoban nem a sajat ecsetevel, ceruzak is oke, de az ecsetek... Nem ertem, hogy egy ilyen marka hogyan is tehetett ilyeneket a palettajaba. Ha az essence-nel tudnak olcson jo ecseteket gyartani, akkor biztosan nem lehetetlen, tan lesni kellene toluk nehany otletet... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

kalamari

2017. január 8.

Hú, nagyon pozitívan csalódtam benne :) imádom a nude&brown tálcát, nagyon jól pigmentáltak, építhetőek és szerencsére a mai trendeknek megfelelően tele van matt színekkel. A pirosítók szuperek, a púderek, kicsit ugyan lehetne finomabb a textúrájuk, de jól használhatóak.
A rúzsok, na azok szépek-szépek, de ajak ceruza nélkül nem tartósak sajnos egyáltalán. A benne lévő ceruza kicsit kemény, de szépen fog, viszont a nem rózsaszínes árnyalatoknak nagyon elviszi a színét.
A tus fantasztikus!! Legalábbis maga a festék, mert az ecset sajnos elég gyatra, egy használat után, már nagyon seprűs volt nálam, de egy ecsettel felvíve csodás és tartós is!
Az ecsetek és applikátorok sajna ebben sem használhatóak annyira, ahogy a spirál sem egy álom.
Összességében egy nagyon cuki jól kitalált valami és nagyon szeretem használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

beatrix126

2017. január 5.

Karácsonyra kaptam, nagyon jó, azt hittem gagyi lesz. De jól pigmentált, rengeteg szín van benne, sok nude is.

Ami az egy problémája, ha leejtem, akkor minden törik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Ami az egy problémája, ha leejtem, akkor minden törik. :D

EosLover

Korcsoport: < 18
2016. december 30.

Karácsonyra kaptam, és imádom! Ez a paletta egy álom, a szemhéjpúderek és a rúzsok is pigmentáltak, imádom benne a szájkontúr és a szemceruzát, a tus, a szempillaspirál, a púderek, pirosítók és bronzosítók is nagyon jók! Konkrétan egy teljes sminkkészlet, minden van benne. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 30.