Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas Parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   Douglas Parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fruzsi

2018. március 2.

A képen láthatóak közül a két szélső van meg. Nagyon különleges a színük, könnyű velük dolgozni. Viszonylag gyorsan elkezd lepattogni, de hát melyik körömlakk nem?

Update: ez valami borzasztó minőség. A lábamról még soha életemben nem pattogott le a lakk, 4 hétig is fenn van kopás nélkül a legolcsóbb drogériás vacak is, csak a lenövés miatt kell újrafesteni. Nos ez a csoda 2 nap után lekopott. Ennyire használhatatlan, hitvány minőségű termékeket, mint a douglas saját márkája, még sosem használtam. És hogy milyen pofátlanul túl vannak árazva...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

biusjj

2017. szeptember 23.

Nekem a rózsaszín spectral pink árnyalat van meg. Ez egy nagy szép Barbie rózsaszín, ami sárgába (bronzosba) hajlik át. Nagyon különleges, egyedi lakk. Tartóssága teljesen átlagos, 4 nap nálam. 2 rétegben tökéletes, sajnos viszonylag lassan szárad. Ha nem lenne ennyire sem tartós, akkor is szeretném a színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.