Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

"Ez a szemhéj ecsettel precízen viheti fel a szemhéjpúdert mélyítő vonalba. Használatával garantált az intenzív hatás!"

Szintetikus szőrből készült.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 16.

Méltánytalanul keveset beszélünk itt a Douglas saját márkás ecseteiről, többet érdemelnének.
Most, hogy több kollekciójuknál is váltás van, ráadásul féláron ismerkedhetünk velük. Ezek a most kivonásra kerülő példányok is jók, az újak meg még jobbak, de ez így van rendjén.
Az ezüst szárú családból választottam két ecsetet, az egyik a mélyítővonal ecset - most kemény 1495 Ft - és kedvezőek a tapasztalataim.
Könnyű vele dolgozni, akár eredeti célra, akár pl. a belső szemzúg kiemelésére használhatjuk.
Akinek kedve van a Douglas saját márkás ecsetei kipróbáláshoz, most tegye, amíg van miből mazsolázni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 16.