Douglas

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Clinique, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Vanda234

2016. november 4.

Jól el lehet vele dolgozni a terméket.
Nem hullik puha.
Csak többször kell mosni.
De amugy rendbe van. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Jól el lehet vele dolgozni a terméket.
Nem hullik puha.
Csak többször kell mosni.
De amugy rendbe van. 😊

sztinke

2016. március 30.

Mivel általában csak BB krémet használok, úgy voltam vele, hogy semmi szükségem ecsetre, de tavaly egy sminkoktatáson meggyőztek, hogy érdemes minden színezett dolgot ecsettel felvinni a bőrre. Mivel nem akartam horror áron vásárolni és reméltem, hogy nincs akkora minőségbeli különbség a kapható ecsetek közt, így végül ezt a fajtát választottam. És mivel tapasztalatom sem volt ilyen eszközök terén, azt hittem, hogy teljesen jó ecset, hisz végül is fel tudtam vele kenni az alapozót. Igaz, picit csíkosnak tűnt a végeredmény, de kézzel mindig elegyengettem.
Aztán pár hete, egy vásárlókörút során, megláttam egy makeup factory alapozóecsetet, alig drágábban, mint amennyibe ez került és mivel kicsi volt, helyes volt, hordozható tartóban, így megvettem. Amint elkezdtem használni, rájöttem, hogy bizony van különbség ecset és ecset között! És sajnos nem ennek a javára... :( Ez kevésbé puha, sok alapozót felvesz/beszív, kevésbé lehet vele szépen a bőrbe dolgozni az alapozót, a tisztítása is nehezebb és hullat is egy-egy szálat magából minden alkalommal. Így csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

jankuc

2015. július 19.

2490ért vettem, nekem nagyon bejött. Ár/érték arányban számomra tökéletes :) szépen el tudom dolgozni vele a Manhattan alapozómat, nem vesz fel sok festéket, kevés is elég belőle és könnyen tisztítható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.

Andikaa94

2014. május 8.

Én szeretem ezt az ecsetet, csak tudni kell vele bánni is azért :) de nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, legalábbis én szépen eltudom a Bourjois alapozóimat :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

marcipanfelho

2014. január 2.

Nekem is ez volt az első alapozós ecsetem, de nem tetszik. Amíg csak az volt, azt használtam, de amióta vettem egy e.l.f.-eset mindig azt használom. Nekem ez a lapos fej nem jött be, mert csak kenem vele ide-oda az alapozót, nem tudja eldolgozni.

Update: kétlem hogy 2000 Ft alatt lenne mert én 3000 Ft-ra emlékszem. Bár lehet azóta lejjebb ment az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

biki-ni

2013. március 14.

Kezdő sminkesként nem értek hozzá annyira, de nem tetszett a vele való alapozás. Egyszerűen úgy éreztem, hogy felveszi az alapozót nem pedig felkeni. Csíkosnak is láttam, most kézzel ügyködöm fel inkább. Nem tetszett igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Rege

2013. január 26.

Első alapozó ecsetem, szóval nincs összehasonlítási alapom, de erősen kétlem, hogy ez lenne az etalon. Valahogy nem esik kézre, de ezt nehéz megmagyaráznom, lehet hogy csak szokatlan még ez a felviteli technika nekem. Ugyanakkor igaza van egyik előttem szólónak, csak terelgetem vele az alapozót, mintha az ajtófélfát meszelném. :/ Az ára kedvező (bár én ajándékba kaptam), de nem gondolom, hogy kevesebb mint 1hónap után (!) a kezdetben csak lötyögő felső rész (lehet hogy emiatt volt furcsa a fogása) el kell hogy váljon a nyelétől. Lehet, hogy nem mindegyiknek ilyen laza az illesztése, mindenesetre az enyém már két darabban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

justagirl

2012. december 29.

Szeretem, már legalább egy éve megvan. Nem hullott ki belőle még semmi, és igen, sokan mondják azt, hogy a Douglas ecsetei indokolatlanul drágák, ezt az egy ecsetet szerintem nem fogom megbánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Pocahontas

2012. szeptember 16.

Sokáig szivaccsal vittem fel az alapozót. Aztán vettem ezt, másikat nem is használok. Nincs problémám vele. Szépen el tudom oszlatni az alapozót. Kimosás után nem áll össze csomókba, olyan, mintha új lenne. Nekem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Judiit

2012. augusztus 3.

Egynek elmegy. Ez volt az első ecsetem alapozáshoz, akkor jónak is tűnt. Ma már nem mondanám. Egyáltalán nem tömött, inkább csak terelgetni lehet vele az arcon az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 3.