Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajápolók

Száraz, töredezett hajra.

Kiszerelése: 250 ml

dorcsigo

2016. február 25.

Ez is azt ígéri, akár a többi ilyen spray: könnyen kifésülhető haj, gyönyörű ragyogás, etc. Az illata finom, mikor ráfújod a hajadra, de hamar elillan és nem marad illatos a haj. A kifésülhetőség számomra nem vált be, nem lett tőle könnyebben fésülhető a hajam, egy átlagos ápoló, nem túl nagy reményekkel. Mivel van még belőle jócskán, használom, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.