Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolók

• Gyors és gyengéd ápolás a zuhany alatt
  • Frissít, energizál, hidratál, azonnal feltölt
  • Öregedésgátló
  • Monoi olajat tartalmaz, mely puhává, simává, selymessé teszi a bőrt. A hibiszkusz pótolja a nedvességet és intenzíven ápolja a bőrt. Makadámdióolajat és frangipanit tartalmaz.

Hencida

2018. január 24.

Húúú, nekem nem jött be, iszonyú büdösnek éreztem felkenve a bőrön. Még jó, hogy utazó kiszerelést vettem belőle, el is ajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

senskin

2015. május 30.

Sajnos, csak mintám volt belőle. Isteni az illata! Szerintem rendszeres használatnál tökéletes. Ha gyorsan kell valami tápláló a sietős helyzetekben, ez bőven megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.