Douglas

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolók

Tápláló testkrém érzékeny bőrre

• Nyugtat, hidratál, feltölt, öregedésgátló, feszesít
  • Az ajurvédikus gyógyítás legfontosabb olajait tartalmazza. A mangóolaj selymessé teszi a bőrt. A szezámolaj esszenciális zsírsavakban gazdag. Az E-vitamin a tápláló anyagokkal látja el a bőrt és gyorsan felszívódik.

Ár: 2000 , Eladó: Blenheim
Állapot: Bontatlan folias, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp/posta/foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szusmus

2018. október 20.

Igazán jó illat és állag, elvarázsolt ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Igazán jó illat és állag, elvarázsolt ;-)

lorafair22

2018. március 6.

Nagyon szeretem! Puha lesz tőle bőröm, gyorsan beszívódik. Az illata mennyei és plusz pont,hogy természetes összetevőket tartalmaz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2016. július 29.

Én most először próbáltam ilyet venni, hozzá egy test ápoló olajat is, nekem nagyon tetszik a mangó illata, akciós is volt, ezért meg is vettem. Szerintem egész jó! A többit is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 29.

Amulett

2015. szeptember 27.

Én is a beauty boxból ismerem. Nagyon jól hidratál, gyorsan felszívódik, a száraz bőrrel csodát tesz. De én szerintem elég drága, úgyhogy nálam is csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

senskin

2015. július 16.

Beauty Box -ban volt egy teljes kiszerelés és nekem nagyon bejött! Olyan exotikus az illata,kicsit sok nekem, de ettől függetlenül jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.