Douglas

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolók

• Szabályozza a vízháztartás egyensúlyát, relaxál és nyugtat, revitalizál, hidratál, regenerál.
  • A kínai gyógyászat aktív összetevőit használja.
  • A goji bogyó revitalizálja a bőrt.
  • A bambusztej szabályozza a vízháztartás egyensúlyát.
  • A bőr finom citrusvirág illattal töltődik fel.
  • Gyömbért és rizscsíraolajat is tartalmaz.

selmeczireka

2017. november 18.

Először egy termékmintát próbáltam, nagyon pozitív volt, hogy maga a minta is több alkalomra elég, tehát tényleg megalapozottan dönthettem a vásárlásról. Megvettem a normál méretű testápolót, az illata isteni, friss zöld illat (nekem így ősz végén is nagyon tetszik), ami nem tolakodó, de mégis órákig érezhető finoman a bőrön. Gyorsan beszívódik, ajándékba kaptam egy mini kézkrémet is mellé, ami nagyon praktikus táskába remek kiszerelés. A testápoló sajnos nem utazóbarát, de a pumpás és zárható adagolója kárpótol ezért :-). Mivel nem édeskés, nem kifejezetten cukorkás/csajos illata van, így pasik is használhatják szerintem, az én barátom szívesen keni a kezére, nem hagy zsíros érzetet maga után a krém, így kifejezetten szereti. Egyedüli negatívum az ára, csak ezért a 4 csillag. Kissé túlárazott, de mivel igen kevés is elég belőle (igaz nekem nem durván száraz a bőröm), így ez megbocsátható. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.