Douglas

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pandamacko, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   Douglas

6-árnyalatú paletta: 3 kontúrozáshoz, 3 highlighterként. Az arckontúrok kiemelésére és formázására kifejlesztve. Legyen igazi sminkmester ennek a palettának és az instrukcióknak köszönhetően. Gyönyörűen ki tudja emelni az arccsontját, az orra vonalát, a szemét és az áll vonalat.

A sötétebb árnyalatok segítségével kísérletezhet az árnyékolással és kontúrozhatja az arcot. A világos árnyalatokkal ragyogóvá teheti bőrét és kiemelheti arca vonalait. A pontos felvitelért használja a mellékelt instrukciókat.

szofka77

2020. május 23.

Nekem a my contour palette van meg a douglastol 5890ft volt es szeretem :). Pigmentaltak de biztosan vannak sokkal jobbak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

SabMon

2019. augusztus 1.

Nagyon tartós és kiadós is, mindegyik színt tudom hasznàlni. A highlighterek szerencsére nem csillámosak, inkàbb krétàsak, de nagyon szép lesz a végeredmèny. Mostanàban azonban nem talàlom a Douglasban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

HChristelle

2019. július 19.

Csak a kontúrozó színeket használom, mert a 3 highlighter szín közül egyik sem volt jó a bőrömhöz, de azokat nagyon szeretem. Szép, krémes színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

nicolette88

2019. március 14.

Szeretem ezt a terméket, gyakran használom, legfőképp a sötét színeket, amelyek meglepően jó eredményt értek el nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

tothnikolett

2017. november 28.

Ez az első igazi ilyen palettám, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Az első 3 világos szín közül 2 matt 1 pedig egy nagyon szép highlighter. A matt színek nagyon szépek és jól alkalmazkodnak a bőrszínhez, a highlighter pedig egy csoda. Nincs tele csillámokkal hanem nagyon szép kellemes fénye van. A 3 sötétebb szín közül pedig mindenki megtalálja a bőrtónusához illőt. Nagyon pigmentáltak, de könnyen lehet velük dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.