Douglas

Ár:   €9.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €9.99
Kiszerelés:   5,50 ml
Lelőhely:   Douglas

Köszönhetően a vékony kis ecsetnek és a folyékony textúrának a tus vonalvezetése extra precíz és egyetlen vonással csodás kinézetet kölcsönöz a szemnek és tartós hatást biztosít. A tus intenzív színével hibátlan szemsminket alakíthat ki pillanatok alatt, melyet viselhet a hétköznapokon vagy különleges alkalmakkor.

RowenaC

2020. július 30.

IMÁDOM! Nagyon szép a színe, nagyon tartós. Egyetlen hibája az ecsete, de azt én korrigáltam egy másik szemhéjtus ecsetével. Nagyon szerettem, teljesen megérte megvenni, mert csodálatos volt. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Andzsella

2018. március 17.

Szóval néhány hete vásároltam ezt az Aréna Plázában található Douglas-ben és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ahogy írtam jelenleg a magyar Douglas webshopban nincs fent a tus :(
Tényleg szép színe van és nagyon szeretem, hogy folyékony és nem filces tus, nem kenődik és ha eljön az ideje a sminkem eltávolításának könnyebben jön le mint egy tégelyes tus, filces tus vagy szemceruza. Szuper, tartós és nekem barna árnyalatban van meg, ami sem nem túl sötét sem nem túl világos.
Én előtte a kicsit gagyi markos tégelyesemmel szoktam tusvonalat, pontosabban "tusvázat" húzni, mert bár a termék azt ígéri, hogy precízen tudsz vele tust húzni én mégis a filces/folyékony tusokkal nagyon béna vagyok szemhéjtust illetően. Így ha meg van az alap, jöhet a douglases folyékony szemhéjtus, így kreálom én a tökéletes tusvonalat :)
Update: Már egész jól megy a tusvonal húzás a markos alap nélkül :) tényleg nagyon szép precíz tusvonalat lehet vele kialakítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.