Douglas

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VMRegina, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   Douglas

"Hosszabban tartó, jobb, gyorsabb- ez a Douglas új géles állagú szemtusa. Ez a speciális textúra pillanatok alatt megszárad, extra tartós és könnyen használható, ez teszi nélkülözhetetlenné minden szemtus rajongó számára."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

L1ll4

2020. november 21.

Nehezen találtam tégelyes tust, így nagyon örültem neki. Nekem egy sötétbarna van meg, a színével elégedett vagyok. Lehetne kicsit krémesebb, nem siklik annyira könnyen. A vizet jól bírja, a vége meg sem moccan, a szemem sarkában mégis picit kenődik bármit csinálok. Összességében szeretem, de van jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

Briluca

2020. január 2.

Megvettem ezt a szemhéjtus ,mert máshol nem találtam ilyen tégelyeset,de hiba volt.... Alig pigmentált,kb úgy néz ki ,mintha szemceruzát használtam volna és hasonlóan kenődik :/ A lovely tégelyes tus sokkal jobb (igaz picit íritálja a szemem ,de legalább szebb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

VMRegina

2019. május 4.

Nem ez lesz a kedvenc szemhéjtusom. Először is nem elég pigmentált, inkább mondanám szürkének mint feketének, másodszor nehéz vele dolgozni, nagyon száraz termékről van szó,igaz ezen lehet kicsit javítani. Egy pozitívumot azért tudok mondani miután nehézkesen sikerült felvinni sokáig fennmarad, nem pereg vagy kenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.