Douglas

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enc, Módosítva: 2018. február 2.

Lelőhely:   Douglas

Egy sminkpaletta utazáshoz, minden napra, bárhol! Nagy méretének köszönhetően 2 szinten kétszer annyi árnyalatot rejt. Tartalmaz egy kivehető kis palettát is, amelyet tetszés szerint meg lehet tölteni a kedvenc színekkel, így tökéletes útitárs. 54 szín, praktikus jól kihasználható árnyalatokkal.

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Karácsonyra kaptam ajándékba 2 éve azt hiszem. A szemhéjpúderek nagyon szépen pigmentáltak,bár kicsit potyognak és nem is tarzoznak a legtartósabb szemhéjpúderek köté,összességében nem rosszak,viszont kár,hogy összesen talán 2 matt szín van benne,így nem lehet csak ezzel a palettával elkészíteni egy komplett szemsminket,legalábbis nekem mindig szükséges egy matt alap amire dolgozom. A pirosítók is szépen pigmentáltak,azonban a színek nekem túl erősek,egy picit lehetnének visszafogottabb árnyalatok is. Az ajaktermékeket egyáltalán nem használom,mert nem vagyok megelégedve sem a a tartósságukkal sem a pigmentáltságukkal. Összességében nem rossz paletta,gyakran előveszem,de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Enc

2018. január 16.

Általában elégedett vagyok a Douglas termékeivel, ez erre a termékre is igaz, mert egyik kedvencemmé nőtte ki magát. A szemhéjpúderek nagy része jól pigmentált, alappal viszonylag tartósnak mondható. A pirosítók és bronzosítók is gyönyörűek, erősen pigmentáltak. A szájra való termékek sem rosszak, mert hidratálnak és van amelyik szépen pigmentált, de keveset használom őket, mert általában nincs időm ecsettel babrálni, hiszen csak azzal lehet szépen/esztétikusan felvinni őket a rekeszekből. A közepén található kis paletta szuper, kb heti 2-3x ki is használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.