Douglas

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BernadettM, Módosítva: 2023. január 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Az ecset tökéletes partner a folyékony és krémes textúrákhoz: A szuper finom szálakkal az antibakteriális tulajdonságú eszköz szuper egyenletes alkalmazást és zökkenőmentes keverést garantál a természetes és egyenletes eredmény érdekében - a csíkok a múlté!

BernadettM

2023. január 9.

Első Douglas ecsetem, és mesés! Úgy teríti az alapozót, mint a fene! Szuper, hogy az alapozó felvitele minimális időre csökken és valóban csíkmentesen! Szerintem ebből a sorozatból pár ecsetet kipróbálok ezen felbuzdulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 9.