Douglas

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A magasfényű formula biztosítja az azonnali Wow-színhatást, tartós formulával, néhány perc alatt.

Ár: 1200 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

evasimonyi

2020. július 20.

elenk piros szinben van meg, ket retegben szoktam felkenni, rettenetesen tartos, es gyonyoru szep szine van.
ha nem kezdtem volna gellakkozni, ujravennem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 20.

ha nem kezdtem volna gellakkozni, ujravennem

agiagi

2020. január 2.

Nekem az 515-ös rozsaszin arnyalat van meg. Nagyon szep a szine, jol fed, viszont szerintem kicsit gyorsan kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Csipetke

2019. október 18.

Én is a leárazás alatt jutottam hozzá gondoltam ennyiért kipróbálom. 51-es Divine sirene árnyalatot választottam kékes árnyalat. Szép színe van. Két rétegben vittem fel fedőlakk nélkül. Így kibírt 4-5 napot. Az ecsete is szuper könnyű volt vele dolgozni. Elégedett vagyok vele de nekem a woow hatás elmaradt, teljes áron én sem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Kamea

2019. október 15.

Szerencsére 70 %-os leárazásban, pár száz forintért vásároltam meg egy barnás-korallos-narancsos, kellemes őszies árnyalatát. Alaplakkra 2 rétegben felkenve, fedőlakk nélkül, 1 hetet szépen kibírt. Jó-jó, de semmi különös. Láttunk már ilyet jóval olcsóbban is. A teljes áron történő megvásárlását semmiképpen nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

Lifeforce

2019. augusztus 29.

Már egy rétegben is szépen fed, rengeteg árnyalatban kapható, gyorsan szárad, nem túl tartós, iszonyú drága.
Update: megérdemli az 5*-ot, mert simán kibír 1 hetet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Update: megérdemli az 5*-ot, mert simán kibír 1 hetet is.

LolitaLolly

2019. augusztus 9.

Hűha... az átlátszó változat konkrétan évek óta az első lakk, ami fixálni tudta az egyik nulla tartósságú és már a festés napján lekopásra hajlamos OPI (egyébként gyönyörű bordó, enyhén csillámpigmentes) lakkomat. Egy hétig biztosan fennmaradt betonbiztosan és ettől függetlenül pedig magasfényű, gyönyörű finisht eredményező lakkról beszélünk.:))) más színben is van, arról is hasonlóan tudok nyilatkozni. Nem tudom miért, de meglepődtem és nem ezt vártam egy Douglas lakktól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

tomkogy

2019. június 27.

Jaj, rákattantam a Douglas körömlakkokra:) Kerestem egy piros lakkot egy alkalomra, amit nem találtam meg a drogériákban, ezért betévedtem a Douglasba. 70%-os akció van, ezért bátrabban nézelődtem, és találtam is a timeless vonalból egy piros lakkot. Amikor egy rétegben felkentem, elvesztem! Olyan szép volt, hogy kicsit hezitáltam és csak utána kentem fel a második réteget, úgy persze még mélyült a szín. Ezt követően vettem még - le sem merem írni hány színt - és azon veszem észre magam, hogy 4 nap múlva várom, hogy kezdjen már kopni, mert ki akarom próbálni a másikat!
És színekben is teljesen bevadultam - már magamhoz képest - mert eddig a nude-piros-meggypiros lakkszentháromságban léteztem. Duokrómos pinkes-mályva, sárga-arany, mélylila, narancs és mind gyönyörűséges...
Én a Trend It Up körömerősítőjét kenem alá, majd két réteg Douglas lakk, erre az Essence fedőlakk + a Douglas körömszárító csepp (szörnyű vagyok, de ezt is most szereztem be leárazva)
Kb. egy félóráig vigyázok, hogy ne üssem be kemény tárgyakba, de már hamarabb sem sérül érintésre. Amióta így lakkozok, nincs párnanyomatos körmöm végre!
A színek pedig tényleg elképesztően különlegesek. Még tart a leárazás, és aki szívesen kipróbálná, akkor most érdemes, kb. 1700 helyett 507 Ft-ért már hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 27.

Maknae

2019. május 28.

A 205-ös kódú, "Pearl Necklace" szín van meg. Végre egy halvány, barackos-rózsaszínes árnyalat, ami nem átlátszó! Előtte két lakkal már befürödtem, ezért nagy megkönnyebbülés volt, hogy ez végre fed, és pont olyan színű, amilyet kerestem.
Szépen néz ki, az illata is meglepően jó, DE iszonyat sok idő, mire rendesen megszárad! Felkenés után nem "keményedik meg" olyan lassan, de ez csak a látszat. Utána még 1-2 óráig rendkívül sérülékeny; én az egyik körmömön rendszeresen elrontom valamivel, miközben teszek-veszek. Ezért az egy csillag mínusz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Ellaenn

2019. május 25.

Nagyszerű körömlakk! Gyönyörű a színe és egy sor egyéb praktikus szempontnak is megfelel:
- Tartós (6-7 nap)
- Könnyen kezelhető az ecset
- Egy rétegben is szépen fed

Jelenleg korall piros, naplemente homok szín és egy rózsászín körömlakkom van ebből a típusból, de biztosan más árnyalatokat is be fogok szerezni, mert nem okoz csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

- Tartós (6-7 nap)
- Könnyen kezelhető az ecset
- Egy rétegben is szépen fed

lovereira

2019. április 1.

Legtartósabb sima lakkom, szép színekben található, egy rétegben is szépen fed, és az én körmeimhez passzol az ecset kialakítása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.