Douglas

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A magasfényű formula biztosítja az azonnali Wow-színhatást, tartós formulával, néhány perc alatt.

Ár: 8000 , Eladó: nagygabi
Állapot: Teljesen új, néhány egyszer próbált, Helyszín: Budapest, XII., fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy +posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TaBePa

2018. január 18.

Meglepődtem, hogy mennyire jó ez a lakk. Gyorsan szárad, de már egy rétegben is jól fed, nem csíkoz, az ecsete pedig igazán jó kialakítású. Én mindig használok fedőlakkot, de szerintem anélkül is tartósnak számít. Azt hiszem venni fogok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Annie25

2018. január 10.

Eddig 3 színt szereztem be, nagyon meg vagyok vele elégedve! Jó minőségű, egy rétegben is nagyon szépen fed. Fedőlakkal 5-7 napot is kibír!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

aalexaa

2018. január 8.

Karácsonyi készletet kaptam a páromtól, gyönyörű rózsaszínes-pirosas-bordós színekkel, amiket imádok és szívesen használok. Nagyon jó minőségű lakkok, egy rétegben is szépen fednek (én azért kettőt szoktam felkenni), és kb 5-7 napig tartósak, igénybevételtől függően. Jó az ecset, könnyen használható, gyorsan szárad. Meglepő módon még a nagyon világos színek is tökéletesen fednek, nem foltosak vagy áttetszőek. Abszolút elégedett vagyok, megérik az árukat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Nikolaj

2017. december 25.

A heart break gyönyörű piros árnyalata van meg. Igazi karácsonyi szín. Fedőlakk nélkül 4 napig bírja bármilyen pattogzás nélkül. 2 réteg kell belőle, nagyon jó az ecsete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Enc

2017. december 16.

Nagyon jó ez a termék, 2 rétegben fed igazán, könnyű bánni az ecsettel, tartós. Gyorsan szárad, emiatt jól rétegezhető. Az ára picit magasabb, mint drogériás társaié, de a minősége felülírja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

googles

2017. szeptember 24.

Ez nagyon jó lakk, nem annyira értem a pontokat.
Kezdetnek, nagyon szuper, hogy kivételesen ezt ki lehet próbálni a boltban! Van teszter. Így megkímélnek a csalódástól éés a felesleges vásárlásokról, amikor a szín mégsem pont olyan, vagy nem úgy fed, vagy nem úgy használható, ahogy elképzeltük.
Egy NUDE nevű mályvás színt vettem többi sok lakkom mellé, annyira jó kis szín és a teszt meggyőzött.
Mi a baj a legtöbb körömlakkal? Nekem nem annyira a tartósság az elvárásom (egy hétig biztos nem hagyom, ha pár napot szép, az nekem tökéletes). Azt várom el, hogy fel tudjam szépen kenni (ezt a lakknak is akarnia kell!), ne legyen csíkos, terüljön el és legyen szép fényes, meg adjon jó színt. Ezeket ez a lakk tökéletesen hozza. Egy rétegben is jó már, meg egy réteg fedőlakk, vagy két réteg a lakkból, és kész. Szuperül terül, egyáltalán nem nehéz használni, ami nekem rengeteg lakkal gondom :(
Szóval ajánlom, most le vannak árazva egyébként is, illetve szerintem szuper lakkok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Ez nagyon jó lakk, nem annyira értem a pontokat.

blankasara

2017. augusztus 11.

Június 30: 1700 Forintért vettem egy levendula színhez hasonló kollégát. Ennyiért sajnos nem azt a tartósságot kaptam, amiben bíztam. Ugyanannyi idő alatt, azaz 2 nap után kezd el kopni, pont mint bármelyik pár száz Forintos lakkom. Nagyon szépek a színei, nagyon könnyű az ecsetét kezelni, szépen terül, fényes és gyorsan szárad, de csak a jó szívem miatt kap négyest.

Update: Oda a jószándék, másfél hónap alatt besűrűsödött, pedig figyeltem rá, hogy megfelelő körülmények között legyen. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

ehilda

2017. június 10.

Tavaly nyáron egy színt vettem meg: 69 Red at all. Nagyon elégedett vagyok. Az üveg kétharmadát már elhasználtam és nem volt szükség ennél még körömlakk hígítóra sem. Nagyon szép piros és nekem tartós is. Bár egy lakk, hogy tartós legyen nem csak a lakkon múlik, hanem az alap, de legfőképpen a fedőlakkon. Én 3 vékony réteget szoktam mindig felvinni nem kettőt, nekem ez nagyon bevált már évek óta, így van a legszebb és legtartósabb hatása. Sok más színben is kapható, én annak idején pont akciósan vettem. Megéri az árát. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

deezsina

2017. június 6.

Teljesen random vásároltam egy lakkot (kellett egy második terméket venni egy kedvezményhez, ez volt kb a legolcsóbb dolog amit találtam), de mióta megvan, teljesen odáig vagyok érte. Egy nagyon halványlila, már-már törtfehér árnyalatot vettem, ami kb a legelegánsabb szín amit valaha használtam. Két rétegben tökéletesen fed, az ecset jól használható. Tartóssága átlagos, Egészséges körmön 3-4 napot teljesen jól bír (feltört, nem egyenletes felszínen gyorsan megadja magát, de ez kb minden lakknál így van)
Én nagyon megszerettem ezt a terméket, úgy vettem észre lemosásnál sem maszatol, szóval simán lehet hogy sötétebb árnyalatot is veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

rimfruaa

2017. április 20.

A 87-es Sweet Petal árnyalatot használom. Nagyon szuper, egyedi szín, jó és könnyen használható ecset, szuper állag. Nekem eddig az abszolút kedvenc lakk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.