Douglas

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A magasfényű formula biztosítja az azonnali Wow-színhatást, tartós formulával, néhány perc alatt.

mokkalany

2017. február 9.

Hát ez nekem semeddig sem maradt rajta a körmeimen. Egy használat után félretettem. Úgy volt zavaró, hogy csak halvány nude-rózsaszín árnyalatokban vagyok érdekelt. Talán ha nincs ennyire hideg, nem töredezik a körmöm vagy nincs így igénybe véve (lesz olyan?), újra próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

horzso

2016. december 21.

A bergamott árnyalatot használom, klasszikus égő vörös szín. Nagyon szeretem, rendkívül könnyű felkenni, két rétegben szépen fed, és meglepően gyorsan szárad. Az ecset egyenesen szuper, és nem szárad be gyorsan az üvegcsében a lakk. Én rá szoktam húzni egy fedőlakkot, így nagyjából 4 napig tart könnyű házimunka mellett. Lemosni közepesen nehéz, elég hosszan dörzsölgetem a körmeim a lemosóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

majoreszternora90

2016. december 4.

Nekem a "sugar crush" formulából van a világos rózsaszín, és imádom. Még soha nem volt ilyen tartós lakkom. Nem pattog le, csak a vége kopik kicsit, de az én kezemen semmi nem marad meg. A simákat a vélemények miatt hanyagolni fogom, de ilyen csillámosból biztosan veszek még más színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 4.

martinique_21

2016. november 19.

Most próbáltam ki, így a tartósságot leszámítva mindenről tudok nyilatkozni. Igazi csokoládébarna színt kerestem már másfél hónapja. Ezt a lakkot leszámítva nem találtam sehol, egyik más márka kínálatában sem. (A megfizethető vonalról beszélek, YSL és hasonló palettákon nem is keresgéltem). A 39 Coeur fondandt árnyalatot tettem be a kosárba, hosszas válogatás után. Világosabbnak tűnt üvegen keresztül, tehát kíváncsi voltam, milyen lesz a körmömön.. szerencsére sötétebbnek bizonyult, és valóban csokibarna színű! Sajnos az ecset nagyon nem jött be, a lakk állaga nagyon tré, valaki írta itt előttem ha jól emlékszem - és tényleg így van -, hogy a 90-es éveket idézi. Nem éri meg az árát, az már egyszer biztos, még kedvezményesen sem. Sajnálom, hogy más megbízhatóbb márkák között nem leltem rá a csokibarna színre. :( Csak a szín miatt kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

platinakuka

2016. november 19.

Most próbáltam ki a purple treasure árnyalatot. Három rétegben adja a kb várt színt, elég gyorsan szárad, és gyönyörű színek vannak, de harmadennyiért is vettem már hasonló színű lakkot, ami két rétegben tökéletes.
A dekorlakkok, a csillámos-flitteresek valószínűleg jobbak, ha szivaccsal viszi fel őket az ember, de amit vettem, nem győzött meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

manobeka

2016. szeptember 10.

Ennyi pénzért szégyen, hogy a Douglas ezt kiadja..lassan szárad, csíkoz..Woe hatás??? nagy szar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 10.

nemeth.anita

2016. július 23.

Leértékelve vettem egy narancsos nyári színt, a 43-as Little Bikinit. Olyan narancsot akartam, ami nyárias, de nem neonos. Nos ez a szín tökéletes választás volt. De nemcsak a színnel volt szerencsém, hanem az árával is. Bevallom azért vettem meg, mert 20+5%-os akció volt a Douglas-ban, és így kb. egy ezresért jutottam hozzá. Most nem akartam annyit kiadni körömlakkra, mint amennyibe egy Anny vagy OPI kerül. A következő kellemes meglepetés az ecset és a textúra volt, nagyon szépen kenhető, végre egy praktikus ecset. Szépen terült is. Nem tudom, befolyásolta-e, hogy a jól megszokott Sally Hansen Diamond Strength alapozó lakkomat használtam alá. Na de a lényeg, hogy a végeredmény nagyon szépre sikerült, Essence Better Than Gel Nails-szel fixáltam én is. Nekem nagyon tartós lett, mosogattam is vele, és így tartott 4 napig, ami nálam nagy szó, mert a gyenge körmeimről másodnap minden lepattogzik! Szóval én biztosan veszek még ebből a lakkból, ki is néztem már a következő pár színt.
Illetve vettem még ezzel egyidőben egy matt fedőlakkot is, szintén Douglas Make-Up körömlakk családból, ez ugyan 2490 lett volna (-20+5%), de ezzel is elégedett vagyok, izgalmas végredményt kapok a meglévő lakkjaimra rákenve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Kodi

2016. május 11.

Rengeteg, csábító színben kapható a Douglasban, mégis azt ajánlanám, hogy ne vegyétek meg. Én egy flamingo-rózsaszínben vettem meg (Pinky treasure) és egy málnapirosban (You Play). A rózsaszín mindösszesen egy ÚSZR (Újabb Szörnyű Rózsaszín) körömlakk. Gyerekkoromból emlékszek ilyen rossz textúrájú lakkra, még két rétegben is csíkosan fed, a BTGN sem segít rajta, a körmeim barázdáltaknak tűnnek, nem egyenlít ki semmit a köröm felszínén. Bár van egy kis fénye, csillogása az üvegben, mégis leginkább félmattra szárad. Állítom, hogy akármelyik Essence kenterbe veri, 1500 Ft-ért hullagyenge minőség.
Ugyanez szerencsére nem mondható el a málnapirosról, aminek nagyon szép színe van, ritkán látni ilyen kellemes pirosat, ami nem a qrvás, vagy dögös vörös, hanem egy konszolidált, de azért feltűnő szín. Ez egy rétegben is jól fed, de azért kentem két réteget. Fedőlakkal is szép fényes és tartós. Sajnos ebben az esetben sem mondanám, hogy éri az 1500 Ft-ot, de ez legalább nem teljes, totális mellényúlás. A színe tényleg csodás, nekem hiánypótló ilyen gyümölcspiros színben (wow-hatás is majdnem megvan :D ). Végülis az a gyanúm, hogy színenként eltérő lehet a minőségük, így nem tudom, hogy megéri e kísérletezni, gyanítom nem. A rózsaszín egy jóindulatú 2-est érdemel, a piros egy erős 4-est, szerintem. Szóval összességében kap a termék egy erős hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 11.