Douglas

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

6 színben kapható matt ajakrúzs.

Douglas Matte Lipstick Ajakrúzs mini 💄 No. 6
Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Meli011
Állapot: Újszerű , Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással

Vobita

2019. április 26.

60% kedvezménnyel jutottam hozzá a 02-es árnyalathoz Nem rossz rúzs, de messze van a tökéletestől. Közepesen tartós. Nem teljesen matt, de ez nem zavaró. A kedvezményes árát megéri, de nem valószínű, hogy teljes áron újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

FruzsinaR

2018. május 25.

Épp matt rúzst kerestem, és ez le volt akciózva, azért vettem meg, amúgy nem szoktam a Douglas saját márkáját használni. Jó színei vannak, és az egyik hölggyel kipróbáltunk többet is a számon (ecsettel:)) mire kiválasztottam a megfelelőt. Nem nagyon matt, az tény, de nekem pont jó. Tartós, elég stabil, én pozitívan csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

clover12

2018. április 21.

Kényelmes, viszonylag matt (inkább szatén finish-űnek mondanám) és egy rúzshoz képest nem jön le olyan hamar. Nem vártam tőle többet, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

tomposlilla

2017. február 26.

Nemrég szereztem be a 01-es árnyalatot a Douglesből. 20% kedvezményt kaptam rá, mert volt egy valentin-napi akciójuk, így kb 3000 Ft volt. Nekem nagyon tetszik a színe, egy természetes, nem hivalkodó szín, de mégis kiemeli az ajkakat. Tartósság: ebédet, kávézást kibír, de azért nem marad fönt egész nap. Mondjuk én ezt nem is várom el egy rúzstól. Szerintem 3000 Ft-ot megér, eddig ez a legjobb rúzsom, de többet biztos, hogy nem adnék ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Bringa11

2016. április 26.

Gyönyörű a színe és a fedése is jó, de nekem sajnos nagyon hamar lekopik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Gyönyörű a színe és a fedése is jó, de nekem sajnos nagyon hamar lekopik. :(

googles

2015. augusztus 2.

Szuper szerintem. Egész jó színek vannak, én kettőt is megvettem. 25% kedvezmény is kifogható, 20+5 a törzsvásárlói kártyával. Kiszáradt szájra nem olyan jó, de rendesen ápolt, nem száraz ajkakra szép és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 2.

2015. május 21.

Nagyon jó ez a rúzs, vegyétek nyugodtan, én már többször teszteltem és most már biztos, hogy be fogom szerezni a fuksziás-pirosas színt. (Ha tesztelni szeretnétek szájon akkor készüljetek fel, hogy a Douglasban nem tudják fertőtleníteni a rúzsokat, ilyen irányú kérésre max. letörlik, nem tudom miért nem tudnak egy kis alkoholt tartani ott ahogy pl. a MAC-nél....úgyhogy nem árt ha van nálatok fertőtlenítős kéztörlő, az megfelel a célnak). Sajnos a színskála nem túl változatos, de ha pont ezekből a színekből kell valakinek matt rúzs akkor bátran vegye ezt a márkát. Jó a minősége, jól pigmentált, nem "vastag", alig érezni az ajkakon, nem szárít és tartós. És ahogy néztem, elég sokszor lehet 20% kedvezménnyel hozzájutni a különböző plázák akciós kuponos napjain, én is a következő ilyen alkalmat fogom kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.