Douglas

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Titvog, Módosítva: 2017. május 17.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas

Mono szemhéjpúder kivételes színintenzitással. Bársonyosan krémes tapintás és kiváló fedőképesség jellemzi. Könnyen eldolgozható, bársonyos, élethű színeket ad. Extra tartós viselet csillogó és matt hatással.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

doraspill

2019. december 5.

Nem jo, nagyon nem. Sajnàlom mert az a szemèly vagyok aki mindenben a jot keresi, de tènyleg...megprobàltam ebben is...de nincs...semmi. Nagyon porol, A 210-es echo àrnyalatot vettem meg, mert akcioban volt gondoltam ha nem vàlik be, hàt nem nagy pènzkidobàs, de mèg azt a kevès pènzt is sajnàlom igy utolag. A szememen semmi nem làtszik, mèg ha hàrom sorral viszem fel akkor sem, ilyet èn mèg nem làttom, most komolyan. Rozsaszines az àrnyalat, de felvive egyàltalàn nem olyan szinu mint amilyen a dobozàban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Silver66

Korcsoport: >54
2018. március 7.

A 27-es fehèr van meg,a szokasos tortènet,kèzfejen szèpen mutat,van egy kis fènye,persze szemhèjon semmi nem latszik belole....ugy gagyi ahogy van..eddig se vettem a markàtol semmit,ezutàn mèg ennyit se fogok.10 euro volt,es nulla🤐🤐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 7.

Fruzsi

2017. május 13.

Nekem elég sok szín megvan (16, 28, 17, 33, 8, 2, 14, 26, 32, 25), de nagyon vegyes, hogy melyik milyen minőségű. A 8-as kivételével a többi színt próbáltam. A többségük eléggé porzik, főleg a világos színek. Ennek ellenére az állaguk meglepően jó, krémes, kellemes a felvitele, de sajnos a pigmentáltságban nagyon-nagy különbségek vannak. Az erősebb, élénkebb színek jól pigmentáltak (pl. 28, 32), illetve a 17-est nagyon szeretem kontúrozáshoz használni, de pl. a 2-es és 25-ös szín annyira semmi, hogy miután felkenem, semmi nem látszik. Nem túlzok, egyáltalán semmi. Szemhéjalappal használok minden szemhéjfestéket, de sajnos a tartóssága is nagyon gyenge. Nagy csalódás számomra ez. Gyakorlatilag ezen a szinten vannak a legolcsóbb 100 forintos boltokban kapható szemhéjfestékek is (talán azoknak nem ilyen kellemes az állaga, de cserébe pigmentáltabbak). 2 csillagot adok azért, mert legalább néhány szín működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.