Douglas

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Titvog, Módosítva: 2017. május 17.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas

Mono szemhéjpúder kivételes színintenzitással. Bársonyosan krémes tapintás és kiváló fedőképesség jellemzi. Könnyen eldolgozható, bársonyos, élethű színeket ad. Extra tartós viselet csillogó és matt hatással.

doraspill

2019. december 5.

Nem jo, nagyon nem. Sajnàlom mert az a szemèly vagyok aki mindenben a jot keresi, de tènyleg...megprobàltam ebben is...de nincs...semmi. Nagyon porol, A 210-es echo àrnyalatot vettem meg, mert akcioban volt gondoltam ha nem vàlik be, hàt nem nagy pènzkidobàs, de mèg azt a kevès pènzt is sajnàlom igy utolag. A szememen semmi nem làtszik, mèg ha hàrom sorral viszem fel akkor sem, ilyet èn mèg nem làttom, most komolyan. Rozsaszines az àrnyalat, de felvive egyàltalàn nem olyan szinu mint amilyen a dobozàban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Aria249

2019. április 3.

Két színem van meg, egy tiszta ezüst színű és egy fehér alapszínű ezüst csillámporos, amit inkább szemhéjpúder topperként tudnék jellemezni. Az állaguk elég poros, de fixáló sprayvel vagy nedves ecsettel feltéve szépen használhatóak. Ami nagyon tetszik, hogy ritkán tapasztalok ekkora csillogást sima szemhéjpúdernél, és nagyon mutatósak egy-egy alkalmi sminknél. Az egyetlen levont csillag az állaguk miatt van, nem kezdő szemhéjpúder, nem egyszerű igényesen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Silver66

2018. március 7.

A 27-es fehèr van meg,a szokasos tortènet,kèzfejen szèpen mutat,van egy kis fènye,persze szemhèjon semmi nem latszik belole....ugy gagyi ahogy van..eddig se vettem a markàtol semmit,ezutàn mèg ennyit se fogok.10 euro volt,es nulla🤐🤐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 7.

Fruzsi

2017. május 13.

Nekem elég sok szín megvan (16, 28, 17, 33, 8, 2, 14, 26, 32, 25), de nagyon vegyes, hogy melyik milyen minőségű. A 8-as kivételével a többi színt próbáltam. A többségük eléggé porzik, főleg a világos színek. Ennek ellenére az állaguk meglepően jó, krémes, kellemes a felvitele, de sajnos a pigmentáltságban nagyon-nagy különbségek vannak. Az erősebb, élénkebb színek jól pigmentáltak (pl. 28, 32), illetve a 17-est nagyon szeretem kontúrozáshoz használni, de pl. a 2-es és 25-ös szín annyira semmi, hogy miután felkenem, semmi nem látszik. Nem túlzok, egyáltalán semmi. Szemhéjalappal használok minden szemhéjfestéket, de sajnos a tartóssága is nagyon gyenge. Nagy csalódás számomra ez. Gyakorlatilag ezen a szinten vannak a legolcsóbb 100 forintos boltokban kapható szemhéjfestékek is (talán azoknak nem ilyen kellemes az állaga, de cserébe pigmentáltabbak). 2 csillagot adok azért, mert legalább néhány szín működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.