Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas Parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   Douglas Parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

38 színben kapható körömlakk.

Maknae

2019. április 1.

Nekem egy kék van belőle; a szín maga gyönyörű és nagy kedvencem, de sajnos a lakk iszonyat hamar elkezd lepattogni (alapozó- és fedőlakkal együtt). Ha este kenem fel, van, hogy már másnap délelőtt hiányzik a körmöm végéről néhány helyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Fruzsi

2017. május 27.

Nem vagyok odáig a márkááért, de a körömlakkjaik egész jók. Egy barna színű van meg. Könnyű velük dolgozni, 2 rétegben nagyon szép. A saját alap és fedőlakkal használva kb. 3 napot kibír, ami szerintem jónak számít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Scrubmania8

2017. május 19.

Még régebben vettem, de azóta is a kedvencem. Tökéletesen fed, gyorsan szárad és sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.