Douglas

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   3,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liv17, Módosítva: 2015. június 16.

Kiszerelés:   3,2 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Professzionális toll a tökéletes francia manikür elkészítéséhez. Másodpercek alatt varázsolhat természetesen ápolt körmöket ezekkel a könnyen kezelhető, extra finom hegyű tollal.

2 árnyalatban kapható

liv17

2015. június 11.

Iszonyatos drága és ez a rose szín szerintem nem mutat olyan jól. (A majdnem ugyanilyen essence toll 700 Ft körüli áron kapható.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.