Douglas

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiwi76, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   Douglas

Pirosító púdergyöngyök, amelyek lágy színhatást és kiemelést biztosítanak az arcnak.

2 árnyalatban kapható

Douglas Pearls Harmony Pirosító Gyöngyök
Ár: 2000 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új, Helyszín: Budappest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás
Douglas Pearls Harmony Pearls csomag
Ár: 3500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: kipróbáltak, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)

NagyVani

2018. október 21.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót,nagyon pigmentált és szép fényt kölcsönöz az arcnak. Én 70%-os leértékelésen vásároltam meg a webáruházból és szerintem nagyon megérte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.