Douglas

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: palibogi, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A krémesen lágy, friss formula egyenletesen eloszlik a bőrön és egy vékony ragyogó, természetes-bőr hatású réteggé alakul át. Tökéletesen tart, és megtölti a bőrt természetes ragyogással, amely egyenletes marad hosszú időn keresztül. Különleges válogatott összetevők, úgy, mint C vitamin, cink, és egy speciális peptid biztosítja az ápoló hatást. Ezek az aktív összetevők segítenek csökkenteni és megelőzni a sötét foltokat, így javítva a bőr tónusát és fokozva ragyogását. SPF 15-ös fényvédővel ellátott, amely szintén segít megelőzni a pigmentációs problémák kialakulását. Innovatív fedő pigmentek biztosítják a tökéletes és egységes bőrt, egy természetes, bőrszínhez passzoló végeredményért."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kamea

2020. augusztus 28.

2020. 08. 28. Jókat mosolygok az egy évvel ezelőtti véleményemen, miszerint zavar a fényes finish-e. Ma már épp a matt finish-ű sminkekkel lehet engem a világból kikergetni. :)
Idén nyáron újra elkezdtem ezt a terméket használni, mert a lebarnult bőrömhöz éppen passzol idén is a színe. A tavalyi maradékot átraktam egy nyomópumpás tégelybe, így sokkal kényelmesebb az adagolása is, és szerintem még mindig bőven van benne.
Nem okozott semmilyen irritációt, nagyon kellemes, könnyű állagú, enyhe fedésű, természetes hatást nyújtó termék. Inkább a hűvösebb napokon szoktam felvinni vizes blenderrel, hogy még bőrfényűbb legyen a végeredmény. A melegebb napokon ennél is lazábbra veszem a figurát.
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ebből marad még jövőre is. Hűtőszekrényben tárolva, remélem megvár jövő nyárig is!

2019. 08. 26. A lebarnult arcomhoz kerestem egy olyan könnyű nyári alapozót, ami egységes bőrképet biztosít, mégse nehezíti el a bőrömet. Nem Őérte indultam, de épp le volt árazva és a kis eladóhölgy ezt ajánlotta. Olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, nem tömíti el a pórusaimat, nem ül bele a ráncokba, és fényvédőt is tartalmaz. Durvább bőrhibák esetén lehet, hogy nem biztosít tökéletes fedést, de az én bőrömnek ideális. Az arcomhoz illő megfelelő árnyalatot is sikerült teljes mértékben eltalálni az eladóhölgy segítségével. A fényes finishe engem kicsit zavar, de emiatt nem vonok le pontot, mert nem is ígér mást. Összességében nagyon elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

palibogi

2019. november 9.

Nekem Ő lett az alapozó! Nincsenek nagy bőrhibáim, a douglasben ajánlotta az eladó hölgy ezt nekem. Ki is próbáltam. Rendkívül tartós, nem fénylik át, az ára is egészen baráti :) csak ajánlani tudom. Nekem inkább száraz a bőröm, és egyenetlen a bőrszínem arra használom. Nagyobb hibákat nem fed el jól.

Update: azt hittem ő a tökéletes de nem :( elhasználgattam, de nem veszem újra soha. Ebben az árban vannak sokkal jobbak is. Sajnos hamar átfénylik, az elején nem volt ilyen problémám vele, de most sajnos van. Azon kívül még mindig jónak tartom, de nem lett a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.