Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Rövid nyelű pirosító ecsete szintetikus sörtével

Bringa11

2016. április 26.

Az előttem szóló véleménye alapján megnéztem kétszer is, hogy biztosan jó terméket akarok e véleményezni, de igen. Nekem teljesen jó tapasztalataim vannak, én ezt használom és nagyon szeretem. Szerintem nagyon jó puha és dús sörtéje van, szépen lehet vele dolgozni. Az ára viszont tényleg húzós egy kicsit, szerencsére nekem sikerült fél áron hozzájutnom, így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.