Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fruzsi

2017. május 27.

A bal oldali színben van meg, kicsit csalódás volt. Általában ezeket a csillámos lakkokat lerobbantani sem lehet, ez viszont nagyon gyorsan elkezdett lepattogni. Egyébként 2 rétegben már egészen jól fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.