Douglas

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fannnya, Módosítva: 2021. december 29.

Kiszerelés:   24 db
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2021. limitált kiadás

"Fedezd fel a 24 kedvenc szépségápolási terméked az adventi kalendáriumban."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Fannnya

2021. december 20.

Mindenképpen szerettem volna megosztani ezt a naptárt, mert bár már elfogyott, jövőre is szívesen veszem ennek a drogériának az adventi naptárát. Ár-érték arányban szuper és nagyon jó dolgok vannak benne. Maszkok, krémek, egy-két jól használható eszköz és tök jó minőség. Nem egy luxusnaptár, de a Chanel idei buktája után nekem ezerszer inkább ez, mint az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.