Douglas

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

24 színben kapható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

wallflower87

2020. augusztus 13.

Én 70%-os kiárusításon vettem kettőt a Brillantisime fajtából, ami szintén shine rúzs, csak fényes ezüst tokban van, viszont azt nem láttam itt feltöltve, így jobb híján itt véleményezem.
A Fabulously Me (csillámos halvány korallos piros) és a Moving On (babarózsaszín) van meg és nem hittem volna, de nagyon bejöttek. Ilyen csúszós, zselés az állaguk és áttetsző, visszafogott színt adnak, de nagyon szépen mutatnak. Szájfényszerű a hatás, szép, telt ajkakat csinál, de túlzott csillogás és ragadósság nélkül, sokkal kényelmesebb viselet és elegánsabb az összhatás. Nyilván nem tart ki órákig és evést-ivást nem bírja, de azért nem is csúszik le azonnal a szájról.
Egészen rákattantam mostanában ezekre a shine rúzsokra, hiszen vannak olyan szituk, amikor nincs kedvem feltűnően kimázolt szájjal feszíteni, de azért gyorsan feldobnék valami könnyed szájkencét (pl ha vendégek jönnek, vagy mondjuk akár strandra, akár munkahelyen megbeszélésre indulok) és ilyen alkalmakra tökéletes, még tükör se szükséges hozzá, két-három vonás és már mehetek is. Egyszer már kérdeztek is rá, hogy milyen rúzs van a számon, szóval nem csak nekem nyerte el a tetszésemet :)
Teljes áron eszembe nem jutott volna megvenni őket, de így 1000 Ft körüli áron nagyon megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Fruzsi

2017. július 6.

Egy erőteljes pink szín van meg, és azt kell mondjam: BORZASZTÓ!!! Felkenve nagyon szép a színe, erősen pigmentált, de már a felkenés is nehézkes, mert iszonyúan krémes, nagyon nehéz jó helyre kenni. Miután sikerül normálisan felkenni, utána jönnek az igazi nehézségek. Ugyanis soha nem fog megszáradni, hanem egy ilyen széltől is arrébb vándorló, nagyon krémes réteg marad a szájon. Ha véletlen egy icipicit is hozzáérsz bármivel, akkor az egész arcod olyan lesz azonnal. Ami egy ilyen erőteljes pink színnél azért durva. Mikor orrot fújtam, egy kicsit hozzáért a fehér pulcsim ujja, nagy pink paca lett rajta és a számon is totál elkenődött, pedig épphogy csak odaért a számhoz a pulcsi. Az első ilyen vad színű rúzsom egy 100 forintos boltban vásárolt 300 forintos rúzs volt, csak hogy próbálgassam, mennyire tudom viselni az ilyen erőteljesebb színeket. Nos, az jobban teljesített, mint ez a több mint tízszer annyiba kerülő darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

googles

2015. augusztus 3.

Nagyon jó ez a rúzs. Nem extra fényes szerencsére, mert azt nem is szeretem. Megtaláltam a tökéletes árnyalatot, ami szinte nude, mégis színt ad, és rúzsként funkcionál, nem olyan, mintha csak ajakápolót használtam volna. Na ezt nehezen magyaráztam el, de a lényeg, hogy csodás ez a rúzs, és jó színek vannak benne, még ha nem is sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 3.