Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

A rövid szőrű szemhéjpúder ecsettel a tökéletesen fel tudja vinni a szemhéjpúdert a szempilla tövébe. Ideális a füstös hatású smink elkészítéséhez, valamint szemceruza eldolgozásához.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 16.

Fedezd fel! Mondja a Douglas és milyen igaza van.
A másik választottam, aminek most, a féláras kiárusítás során bizalmat szavaztam.
Ez a típusú ecset hiányzott a gyűjteményemből, egészen eddig.
Teljesen megfelel arra a célra, amire tervezték és amire ajánlják. Könnyű a használata, tökéletes a mérete.
Jó kis eszköz, nagy segítség a nehezen megközelíthető részeken a festék szép eldolgozásához, a határozott vonalak lágyításához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 16.

Fedezd fel! Mondja a Douglas és milyen igaza van.
Ez a típusú ecset hiányzott a gyűjteményemből, egészen eddig.